Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Pszichopata lettem a kudarcoktól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichopata lettem a kudarcoktól?

Figyelt kérdés

Dióhéjban: 17 éves vagyok, nem vagyok ronda, csak egy tutyi-mutyi (ha lányokról van szó), akinek nincs barátnője, de már szexuálisan érett. A ma este éppen jövök haza, mikor megláttam egy nőt egyedül gyalogolni egy sötét utcában, és nem tudom, hogy honnan jött az elhatározás, de hirtelen beindult nálam valami, elkezdtem követni, és már el is terveztem, hogy leszólítom, hátha van kedve egy éjszakai kényeztetésre. Elkezdem követni, valami durva mosoly ült ki az arcomra, és mint valami vadász, aki épp a prédáját próbálja becserkészni. Már az is megfordult a fejemben, hogyha nemet mond, akkor erővel veszem el ami kell.


Aztán hirtelen megálltam, felráztam magam, megfordultam és hazajöttem. Nem tudom ez mi a franc volt. Vezetett valami, mint a ragadozót a vér szaga.


Szerintetek?


2017. jan. 27. 23:29
1 2
 11/12 Nyuszcica válasza:
Szerintem se pszichopata se szociopata se elmebeteg nem vagy, csak dugni akarsz, mint általában a tinik, de azért megnyugtatlak ha te utánam jöttél volna éjszaka, ha észrevettelek volna, olyan alád rúgtam volna, hogy a mogyid felcsúszott volna mandulának xD szóval tényleg ne kövess csajokat éjszaka!!!
2017. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Laca.8808 válasza:
Ennyi baromágot amiket írtak neked. Utána se néznek és információk hiányában kész tényként közölnek dolgokat anélkül, hogy utána néznének... Először is nem csak született pszichopata létezik vannak akiket sérelmek és különböző hatások tesznek azzá, de erre hajlamosnak kell lenni. Az antiszociálisnak annyi köze van a pszichopatához mint megfázásnak a gerinctöréshez. Az antiszociális nem szeret emberek közt lenni magának való frusztrálja az ha emberek között kell lennie, nehezen épít ki emberi kapcsolatokat...stb Szóval létezik tanult pszichopátia és vele született. A tanult pszichopátiára jó példa Orbán Viktor egyébként :D A pszichopata tipikus jellemzője, hogy nicnsen lelkiismerete, nincsenek megbánásai, lelkiismeretfurdalása soha nem tartja magát hibásnak semmben hanem mindig a környezetét. Kitűnően elhiteti környezetével a lelkiismeret meglétét és bizony ezért is áll nagyon távol az antiszociálistól mert a pszichopata jól manipulál, jól tud emberi kapcsolatokat létesíteni felszínes személyiségével. Felsőbbrendűnek tartja msgát mindenkinél. A recskázás nem segít a kanosság csillapításában régebben mindig össze tudtam szedni nőket magamnak ilyen gondom nem volt aztán jött egy hosszabb időszak amikor nem és kénytelen voltam fizetőshöz elmenni ajánlom figyelmedbe a rosszlanyok.hu-t mindenféle csinos hölgy akad aki szemnek szájnak ingere és szimpátia alapján még kedvezményeket is adnak alapból nem drága egy sima randevű árából egy fullos bestia úgy meglovagol, hogy kifacsar mint egy citromot és keress olyat amelyik barátnő feelinges az annyit takar, hogy nem ilyen üzletszerű gépies mint a legtöbb prostituált... Nekem nagyon jót tett :) Minden jót!
2018. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!