Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Őszintén, nektek bejönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Őszintén, nektek bejönne egy ilyen csaj?

Figyelt kérdés
A haja sötét vagy világos kék vagy zöldes színű(mindig más), nagyon nagyon de nagyon puha a haja, cuki arca van, a foga picit csúnya, minimálisan sminkel, testalkata: közepes comb, közepes popsi, közepestől picikét kissebb mell, hasa van de "hája" nemnagyon, 166cm magas. Belső: aranyos, pszichopata(szó szerint), van humorèrzèke, amikor rájön az 5perc röhög a legrosszabb poénon is. Nagyjából ennyi^^ jaa és imádja az animéket és rocker

2017. nov. 27. 18:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Összejönnék veled :)
2017. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Pszichopata nem lehetsz. Az csaknolyan lehet aki érzések nélkül a világot kinyirja és az emberiséget ilyenek a diktátorok. Te pedig egy átlagos lány vagy ami jó mert na.
2017. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Leírtál egy csomó körülbelüli dolgot, amiből nem sok minden derül ki. Ennyi alapján nem lehet döntést hozni.
2017. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább olvass utána az antiszociális személyiségzavarnak (pszichopátia,szociopátia), mert több mint valószínűnek tartom, hogy egy-egy morbidabb beszólásod után szoktak ezzel a szóval hülyéskedni, de fogalmuk/fogalmad sincs, mit jelent valójában.
2017. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem szimpi:D végre nem egy tömegember 18/f
2017. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Fiúk! És egy ilyen lány bejönne nektek? Szeretem a sajtot, van telefonom, fekete a körmöm, fehér a fogam, 39-es lábam van, kemények a csontjaim. Testalkat: Két comb, egy segg két farpofával, két mell, nekem is van hasam, meg lábujjaim, és hátam is. 15 cm a kisujjam. Belső: egy szív, két vese, egy méh, egy tüdő.


Most komolyan...ennyiből nem lehet megmondani.

2017. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
"végre nem egy tömegember" Biztos aranyos, de tök átlagos, Ugyanazokkal akar kitűnni mit a többi ezer meg ezer... Ha jövök haza melóból, már az a ritka ha természetes hajszínű tini csajt látok...
2017. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#4 szerintem a pszichológus nem csak vagdalózik ezzel a szóval felém
2017. nov. 27. 22:07
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekem szimpatikusak az eddig leírtak, negatívumot nem írtál.

Mik jellemzőek rád a pszichopátiából?

A megkérdőjelezéseken meg ne lepődj meg, gyakorin a pszichopátia egyenlő a sorozatgyilkossággal, ne foglalkozz a tudatlanokkal. :D


~Egy szintén pszicho srác. :)

2017. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mentális betegség kizáró ok.

Főleg ha pszichopata, de szeritnem de csak random edgy szeretnél lenni.

2017. nov. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!