Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondják sokan? Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Barátom ès kötem 2 èv van ő 17 èn 15 mègis mikor mondom másoknak azt mondják nekem fogadjunk hogy már nem vagy szűz mièrt van ez több mint egy ève együtt vagyunk ès nem volt mèg.... mièrt hiszik ezt legtöbben?

17F15L


2017. nov. 16. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert egy 17 éves fiúnak már lassan szüksége lenne a szexre. Csak gondolom nagyon szeret és tiszteletben tartja hogy te még várni szeretnél ezzel.
2017. nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az 1es jól mondta. A fiúknak ilyenkor van igényük szexre, ivarérettek mint az 1 éves kiskutya. :P ezért gondolják, hogy bizonyára már vhogy összekerültetek,de mivel tiszteletben tart vár, ennek örülj, azt jelenti h tényleg nagyon szeret. :D 22/F
2017. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát kinek hogy, a mai világba már ez fura:D, amúgy meg pont nem érdekel(na jó érdekel engem minden, de nem döntő szerepű :'D) hogy ki az meg ki nem :'D
2017. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!