Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek cigizik a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek cigizik a barátom?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdesem hogy szerintetek cigizik e vagy sem. 3 évig hétköznaponkénk elszívott sulis társaival naponta 1 2 szál cigit. Én fél éve ismertem meg és szeptemberben rákérdeztem azt mondta nem mert tudja hogy nem szeretem és rájött hogy hülyeség is.

Aztán minden nap kimennek haverjaival beszélgetni hülyülni.Írja nekem mindig hogy "kimegyek egy kicsit egyik haverommal."

Nagyon szeretném tudni hogy most mivan de félek ha rákérdezek összeveszünk és kiakad mert szeptemberben is megkérdeztem. Bízok benne meg minden de valahogy mégis úgy érzem hazudik. Megkérdezzem szerintetek személyesen tőle? Vagy szerintetek nem cigizik? Ti is minden nap leszoktatok menni csak úgy a haverjaitokkal cigizés nélkül?(aki persze koleszos)



2017. nov. 1. 19:49
 1/2 anonim válasza:
Szerintem néha elszívhat párat, ha őszinte úgyis meg fogja mondani.
2017. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha éred rajta a cigi szagot, vagy mindig miután a haverjaitól visszamegy és rágózik, vagy mentol szagot érzel rajta akkor nagy valószínűséggel cigizik. Főleg hogy kolis...
2017. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!