Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Már legalább egy éve probálkoz...

Kiscica21 kérdése:

Már legalább egy éve probálkozok teherbedni. De nem sikerül. Szoktam inni energiitalt. Barátom cigizik. Sokszr akk vagyunk együtt amikor peteérésem van. Elkéne mennem orvoshoz, h kiderüjön lehetek terhs vagy meddő vagyok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy év próbálkozás után valóban érdemes elmenni MINDKÉT felet kivizsgálni.
2016. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Nekem volt egy unkatársnőm annak idején, aki hosszú éveken át próbált teherbe esni (férje láncdohányos volt). Amikor válást követően férjhez ment újra, azonnal teherbe esett az új férj nem dohányzott).
2016. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szia , igen elkene menned csinaltass egy hormon vizsgalatot ! eddig meg nekem se skerult es elmentem es meg kell menjek es baj van a hormonaimmal ! korod ?
2016. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
23 vagyok
2016. márc. 28. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második,

azért az nem feltétlenül a dohányzás miatt nem jött össze, hanem mert másik férfi volt az új párja...

2016. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ingyen megcsinálják aviszsgálatot?mennyi idő lenen ha hormon zvarom lenne?menyi idő még rendbe jönnék
2016. márc. 28. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Először is menj el nőgyógyászhoz, neki mondd el a problémát. Ha szükségesnek látja továbbküld vizsgálatokra.
2016. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk először a férfit szoktàk kivizsgálni, ami tök jó mert 2 óra alatt megvan az eredmény. Ha itt nincs gond, akkor kezdik el a nőt kivizsgálni. Legalabbis ismerősöméknél ìgy volt.
2016. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ráérsz még...
2016. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van mit kell fizetni,attol fugg milyen vizsgalat , de nekem ingyenes volt eddig , csak 1 et kell fizessek , persze kuldopapirral csak ingyenes !! sajnos meg en sem tudom pontosan milyen gondom van de a ver vizsgalatbol megerositik aztan , es nemtudom mikor mulna el , mennyi idobe kerul ! jovo honapban kiderul
2016. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!