Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm 16 éves. En 21...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 16 éves. En 21 vagyok. Hogy álljunk a szülei elé?

Figyelt kérdés
A barátnőm szülei elég régi módiak, szerintük a lányuknak nem kéne meg barát, akkor mit szólnának hozzá ha én, egy 21 éves srác lennék az oldalán. Segítsetek, hogy mondjuk el nekik mert nem akarunk bujkálni.
2017. okt. 30. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát odaállsz és légy férfi, helló szeasztok én vagy a guszti fa szi!
2017. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Náluk sajnos ez nem ilyen egyszerű! Én örülnek neki a legjobban ha ez így menne.
2017. okt. 30. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

A régimódi emberek a barátnőd korában már kapcsolatban voltak. Szerintem hogy házasodtak 18-20 évesen?

Szóval itt inkább felfogás beli gondok vannak.

Semmiképp ne állíts be hirtelen a semmiből. Először a barátnődnek kellene elmondania,hogy együtt vagytok. Aztán emésztgetik, meg stb, és ha eljön az ideje, akkor bemutat.

2017. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az is hozza tartozik a kapcsolathoz, hogy mellette vagyok, ha ilyen lépéseket kell tennie :)

De köszönöm a választ;)

2017. okt. 30. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha volt eszed 21 évesen egy 16 éveshez, akkor legyél már FÉRFI és old meg a dolgot. (25F tanácsolja)
2017. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Pont ma olvastam egy kérdést, amit egy anyuka tett fel.A lánya 16, a fiúja 21.Nézd meg, hátha segít.


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..

2017. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. okt. 30. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

5 év az nem sok, de a szülőkkel lesznek gondok.


És pl. készülj fel, ha eléjük álltok, SIMÁN eltiltják tőled a lányukat. :(

2017. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!