Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon hiányzik! Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja hogy a barátnőm szakított velem olyan okkal hogy "ő változik és már nem szeret" (5 hónapot voltunk együtt) azóta nem is beszéltünk egy szót se . Nagyon jól megvoltunk szerintem... mindent megtettem érte, mindig ott voltam ha kellet neki segítség vagy akármi. Nem hinném hogy egy pali állna háttérbe, akkor már rég összejöttek volna szerintem. Minden nap ürességet érzek, ma is úgy keltem fel hogy azt álmodtam hogy felhívott majd azt mondta hogy holnap majd beszéljünk. Néha megoszt pár idézetet ilyesmiket: "Szeretném hinni,hogy érdekellek", "Szeretlek, de már nem szabad. " Mit tudnék tenni hogy újra legyen köztünk valami? mert rettentően hiányzik..

én 16/f

ő 16/l



2017. okt. 29. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megbeszélni vele hogy mi a baja. Ha ilyen idézeteket oszt meg, akkor van valami baja... Csak te nem jösz rá.
2017. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben voltam anno mint Te.

Közölte, hogy ő már nem szeret, úgyhogy szakít.

Megbeszéltük, nem szakítottunk, pár napig rendben volt minden, aztán megint ugyan ott voltunk... Ő sem mondott semmit, hiába kérdeztem. Csak annyit, hogy ő már nem szeret, és már nem boldog velem.


Pár nappal a szakítás után jöttem rá, hogy hazudozott egész végig szinte mindenről, és amig nekem ő volt a legfontosabb az életemben, addig én neki kb semmit nem jelentettem. Aztán pár napra rá összejött osztálytársammal, utólag átgondolva miatta szakíthatott.

Én megszakítottam minden kapcsolatot vele, a suliból eljöttem, közösségi oldalakon letiltottam, és egy bő fél év alatt sikerült túllenni rajta. De még még mindig hiányzik az a lány, akit megismertem, és akibe a kapcsolat elején szerelmes voltam. Azóta tényleg megváltozott, és ha most találkoznánk először szóba sem állnék vele. Viszont jó lenne ha olyan lenne minden mint volt, akkor is ezt akartam, de rá kellett jönnöm, hogy soha nem lesz olyan semmi, mint amilyen régen volt. Soha.

Ha valami egyszer elromlott, ha egyszer szakítottatok, ha egyszer nem működött, akkor nem fog másodjára sem és ötödjére sem működni, csak szenvedés lesz.


Miután szakítottunk én is álmodtam vele, pl olyant hogy egy koncerten összefutottunk, csókolóztunk, aztán összejöttünk és inden tökéletes volt. De az csak álom :D


Egyszóval ne akard hogy olyan legyen mint régen, mert nem lesz olyan. Próbálj túl lépni rajta, elengedni, és keresni valaki mást. Beszélgess róla egy barátnőddel vagy valakivel akiben megbízol és tudtok róla beszélni, nem jó ha magadban tartasz mindent. Az üresség érzés és vágyódás iránta el fog múlni ha túl lépsz rajta, ne aggódj. Csak az elején nehéz :)


Remélem tudtam segíteni valamit, kitartás. 17/f

2017. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!