Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A volt barátom felkeresett,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom felkeresett, és nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
A volt barátommal úgy szakítottunk, hogy kb 6 hónapja elhagyott egy más lányért,de valamelyik nap felhívott, és azt mondta h vissza akar kapni (nem hagyta el a másik lány, még nem szakitottak)! Az a baj hogy én szerettem ezt a fiút, és nem tudom mi a jó döntés! Azóta még írt Facebookon, még mind hív ki.. ! Mit kéne tennem? Kérlek segítsetek nekem :(

2017. okt. 29. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik kutya egyszer mar megharapott, máskor is meg fog... Tapasztalataim szerint. (2-ször fogadtam vissza exemet, 2-ször pofára estem...)
2017. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fogadd vissza. Aki egyszer már elhagyott egy másik lányért, az a következő alkalommal is el fogja játszani ugyanezt. Én nagyon úgy érzem, hogy nem szeret téged, csak most válság alakult ki a kapcsolatukban, és rögtön hozzád szalad sírni. Ha most hiszel neki, akkor saját magadat köpöd szembe. Ő a fontosabb, vagy az önértékelésed? Eszerint cselekedj.
2017. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hangsúly azon van, hogy elhagyott egy másik lányért, nem hiszem hogy jól esett. Márpedig ha visszamész hozzá, ugyanúgy megeshet hogy megtetszik neki valaki és ott hagy. Mert értem én, hogy nem hagyta el a lány, és még nem szakítottak, de ha bele gondolsz most azzal a lánnyal is azt csinálja amit veled csinált annó. De nyilván azért tetted fel a kérdést, mert szeretted és vissza szeretnél menni hozzá. Nem írhatom le neked, hogy mit kéne tenned, mert azt írnám, hogy ne menj vissza hozzá, és ha úgy adódna úgy is össze jössz vele, szóval inkább te döntsd el, hogy megkockáztatod, hogy nem sokára ugyanúgy ott hagy mint régen, vagy nem. Tudom előfordulhat, hogy megbánta, amit tett, és happy end lesz a vége, de nem tudhatjuk előre sajnos. :)
2017. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha annyi eszed van, hogy visszamész hozzá, meg is érdemled.
2017. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy volt barátod új életet akar kezdeni.

Azt viszont nem tudja, hogy ehhez be kéne végeznie a régit.

Ha elég naív vagy, fogadd vissza, aztán legalább lesz mit megbánnod!

Még a másik csajjal van és úgy akar

2017. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat! - az én hibám.

Még a másik csajjal van és úgy akar visszaszerezni?

Miért is nem hajtottad el a Halál nemiszervére?

2017. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se fogadd vissza! Aki egyszer elhagyott, az másodszorra is el fog, ez a véleményem. Én megmondanám neki, hogy gondolkodott volna mielőtt elhagyott.. Az meg, hogy még nem szakítottak, szerintem elég egyértelmű :D Nem akar a 2 szék közé esni :D De azt is mondhatnám, hogy 1 seggel nem lehet megülni 2 lovat :D :D
2017. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a legjobb döntés, ha kiröhögöd és ráteszed a telefont.


Most épp fasírtban vannak a csajjal, de te ugranál, így míg talál mást, addig sem marad punci nélkül.

2017. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!