Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért baj ha nincs még barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha nincs még barátom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és eddig a barátnőim közül csak nekem nincs barátom és nem is volt még.Az osztályba a én baráti körömben is csak nekem nem volt barátom.Néha az a érzésem,hogy lenéznek emiatt.Ezt azért hiszem mert ma mindenkit kibeszéltek lányok közül,hogy ennek miért nincs barátja és hogy miért nem volt még neki,ha én nem lettem volna ott biztos engemet is felhosztak volna.Én azt nem értem,hogy miért baj,ha még nem volt barátom?Nem értem,hogy ezért miért kell lenézni a másikat.Én nekem még jó így ahogy van most a tanulásra akkarok figyelni.De ez nekik ez fura.Szerintem még ráérek.Vagy nem? Amúgy másba mindig számíthatók rájuk csak ezt a dolgot valahogy máshogy látjuk.Nektek mi a véleményetek erről az egész dologról?Kérlek írjátok meg nyugodtan és ha pl hadonló cipőbe jártok mint én akkor azt is írjátok meg hogy titeket zavar e ez ,hogy nem tudják elfogadni hogy még nem volt barátotok.Köszöm előre is! :)
2017. okt. 26. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

ez de gáz...mármint hogy azért izélnek, mert TIZENHAT évesen még nem volt barátod. mit gondolnak, hajt a tatár, vagy mi? szerintem inkább szerencsés vagy, hogy ennyi idősen olyan éretten tudsz gondolkodni, hogy tudsz a tanulásra, és a jövődre figyelni, és nem görcsölsz rá, hogy most minden áron legyen pasid, mert tragédia, hogy nincs...a legtöbb embernek ilyen korban nem is azért van kapcsolata, mert szerelmes, csak hogy legyen valakije. tipikusan azok a fajta lányok problémáznak ezen, hogy valakinek még nem volt, akik nem szerelemből vannak valakivel, hanem mert menőnek érzik, meg úgy érzik, ettől többet..és arra nem gondolnak, hogy azért nincs barátod, mert nem akarod az első pasinak odadobni magad, aki szembe jön veled, vagy egyszerűen nem alakult még ki kölcsönös vonzalom senkivel? nincs ezzel semmi baj, ráérsz még pasik miatt szenvedni, hidd el nekem... ők se azzal fognak nagy valszeggel összeházasodni, akikkel most vannak, ez csak ilyen kis szórakozás. amúgy meg engem r hadtul idegesít, amikor belém sulykolják, hogy legyen kapcsolatom, mert úgy jó..erre a reakcióm kb: NEM MONDOD?? én tipikusan az a fajta vagyok, aki nagyon vágyik egy igazi, szerelemmel teli kapcsolatra, és kevesebbel NEM fogom beérni, mert becsapnám magamat, és a másikat is. a magánynál csak a társas magány a rosszabb..szóval szerintem ezzel nincs gond, sőt.

19/L

2017. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az emberek szeretik kibeszelni egymast, azt ne mond, h te nem szoktal masokrol beszelni amikor nincsenek ott, am meg azt se hiszem el h 16 evesen nem erdekelnek a fiuk csak a tanulas... Ettol fuggetlenul nem baj h nincs baratod, nem jelenti azt, h nem vagy szep vagy egy jofej. Azt tanacsolom, h a tanulasra csak annyi idot fordits amennyi szukseges es elvezd az eleted (talalj egy olyan teruletet amivel ha dolgozol oromet okoz majd), mert nincs ertelme azert kuzdeni h majd nyugdijas korodra egy halom penzed legyen es radobbeni h nem elvezted amit csinaltal.
2017. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok stréber azért! És tényleg nem szoktam kibeszélni senkit főleg nem akkor ha a külsejére vonatkozóan.
2017. okt. 26. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!