Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehetne megoldani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves fiú vagyok, 1 hónapja ért véget a 2 és fél éves kapcsolatom. A lány hagyott el (megcsalt) méghozzá a legjobb barátommal, de megbocsájtottam mind a kettőnek és barátok maradtunk. Viszont, nekem tetszik az egyik barátnője rég óta, nagyon jó barátok vagyunk, és én is tetszek neki. Megkérdeztem mit gondolna arról, ha összejönnénk. Azt mondta hogy nem akar kicseszni a barátnőjével, mivel hogy vele voltam együtt. De mondtam neki hogy ő is az én legjobb barátommal csalt meg engem, akkor miért ne lehessen ez így, hogy én vele ő meg vele. És ez miatt nem akar összejönni velem, pedig nagyon akarjuk egymást, esetleg valami tipp? Köszönöm előre is. :)

2017. okt. 28. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Először azon gondolkuzzunk el hogy milyen rohadt komoly volt a két és fél éves kapcsolat, hogy utána megcsalás miatt szakitotok, és mentek tovább egymás legjobb barátjához. És nagyon akarjátok egymást mi?
2017. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!