Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egyik évfolyamtátsamnak nagyon tetszek de ő nekem nem és ezt el is mondtam neki. A tegnap a buliba próbálkozott közeledni és nyomult is rendesen. Mondta hogy ha nem tetszik nekem mondjam meg. Meg is mondtam csak fimomabban fogalmazva de akkor se hagyott nagyon békén. Ott volt egy másik srác aki igen is tetszik de ők egyrész barátok másrészt osztálytársak. A barátjával van heti egy vallásórám amin szerencsére ő nincs ott. A legjobb barátnőmmel járnak egy osztályba csak nem hiszem hogy mostanába szünetekbe oda megyek mert nem fog békén hagyni. Szerintetek hogy közeledjek a másik srác felé hogy ő ne nyomuljon? Vele többször is össze néztem amíg a másik nyomult de ő olyan cukin mosolygott. A barátnőm meg mondta hogy miután kimentem szünetbe tőlük csomót kérdezősködtek rólam és ő is érdeklődött. (Ez még buli előtt volt és abba maradtak hogy a buliba megkeresnek)
2017. okt. 28. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj oda a haverjahoz (aki bejon neked) es mond neki hogy probaljon beszelni a haverjaval mert nagyon nyomul, neked ez kellemetlen es mas jön be (itt valahogy probalj meg flortolni vele)
2017. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!