Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, hogy érintene bennetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy érintene benneteket ha megtudnátok, hogy a lassan egy éves barátotok elment pszichológushoz miattatok?

Figyelt kérdés
16/l, 16/f. En vagyok a fiu, baratnommel sokat veszekeszunk az elmult hetekbe, nincsenek rendben a dolgaink.. Nagyon erzelmes ember vagyok, es ezert ezek a veszekedesek sokkal rosszabbul erintenek (szerintem) engem mint ot. Nagyon ragaszkodom hozza, es felek hogy elveszitem. De a helyzet annyira rossz, hogy mondtam anyumnak h szeretnek elmenni pszichologushoz egyszer, hogy a kapcsolati problemaimat eltudjam mondani, masreszt tudjak beszelni az erzekenysegemrol es talan segitseget kerni h hogyan javitsak rajta. Ha ti lanyok ezt megtudnatok a baratotokrol, mit gondolnatol? Hogy neznetek ra utana? Kiabrandulnatok egy ilyen miatt?

2017. okt. 16. 18:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mar probaltam vele megbeszelni, de sajnos egyenlore nem lehet vele errol dumalni normalisan, nem birunk dulore jutni. Meg egyszer megprobalok vele beszelni, utana mar szakitok ha nincs valtozas..
2017. okt. 17. 22:25
 12/16 A kérdező kommentje:
Elolvastam a kerdest megegyszer, es hub@zeg tenyleg nyomoreknak tunok azalapjan. A dolog kb 100x sulyosabb, annal amit leirtam.. Tenyleg nagy gondok vannak, de nem fogok ennel pontosabban fogalmazni.
2017. okt. 17. 22:27
 13/16 anonim ***** válasza:
A családomban elég sok pszichológus van, és bevallom én is jártam pszichiáterhez, csak, hogy én lány vagyok. Szerintem próbáld meg a barátnőddel megbeszélni a dolgaitokat, hiszen ez elsősorban rátok tartozik, ha ennyire nem bírja veled megbeszélni, akkor hagyd a francba, mert ha szeretne nem hagyná, hogy így szenvedj. Én teljesen más ember vagyok mint a barátnőd, én a párommal mindent megbeszélek, és nem hagynám, hogy ilyen rosszul legyen, és, hogy pszichológushoz akarjon menni, ha viszont újra 16 lennék és 16 lenne a párom is, és megtudnám, hogy elmegy többek közt miattam is egy pszichológushoz, vagy kinevetném, vagy nagyon megsértődnék rá, szerintem nagyon fiatalok vagytok még ezekhez a "hatalmas problémákhoz", kicsit nőttök még, és rájöttök, hogy ez a probléma nem is probléma.
2017. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze sem egy egyévessel, sem olyannal, aki fogalmazni sem tud.


És amiatt ábrándulnék ki, mert a kapcsolati problémáit vadidegeneknek beszéli ki, ahelyett, hogy KÖZÖSEN próbálnánk megoldani.

2017. okt. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért ilyen esetben erős gondolkodásba kezdenék, hogy minden rendben van-e a kapcsolatunkkal és azzal, ahogy én reagálok le dolgokat, mert nyilván nem azért nem velem beszélnéd meg, mert én olyan készségesen és kompromisszumképes módon állok hozzá, hanem mert valamit egyszerűen nem tudtál velem megbeszélni, ami igazából mindkettőnk hibájából adódik, de annak kiemelten fontos szerepe van, hogy mennyire változásra hajlamos a kommunikációra nem olyan nagy mértékben vevő fél.
2017. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
14: veled komoly problemak vannak.. Fogalmazasi keszseg: nem vagyok magyar, szerintem ahhoz kepest eleg jol beszelem a nyelvet, nem ertem minek belekotni ebbe, a masikra meg annyi a valaszom hogy kb ezerszer leirtam hogy nem tudom vele megbeszelni! Szoval maradj a fenekeden es ne irj inkabb semmit mert hulyeseget irsz
2017. nov. 19. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!