Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha megtudnátok egy lányról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnátok egy lányról mikor megismeritek és kiderül, hogy szótlan, kiábrándulnátok belőle?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért ábrándulnánk ki belőle? Szerintem nincs semmi gond azzal ha valaki szótlan...
2015. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nyelvtannal ír akkor biztos.
2015. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdekesen fogalmazol :)

Mit jelent nálad a szótlan?

Ha alig beszél, bármit is mondasz neki, akkor az elég rossz dolog.

Viszont ha csak csendes, de egyébként fel tud oldódni és jó fej, akkor az tetszik :)

2015. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Lehet, hogy csak éppen az adott helyzetben olyan. Az is lehet, hogy csak zavarban van. Vagy mondjuk nem veszi észre rajtad, hogy érdekel, amit mond. Kérdezd különböző dolgokról, amikről mesélni lehet, ne azt kérdezd, hogy hogy telt az előző hete például, mert arra egy csendes/szótlan lány úgyis azt válaszolja, hogy semmi.
2015. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És bocsi, hogy érthetetlenül fogalmazok.
2015. jún. 18. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 vagyok :D Elgépelés történt :D Azt akartam írni, hogy "úgyis azt válaszolja, hogy semmi sem történt :D"
2015. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!