Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, hogy érintene bennetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy érintene benneteket ha megtudnátok, hogy a lassan egy éves barátotok elment pszichológushoz miattatok?

Figyelt kérdés
16/l, 16/f. En vagyok a fiu, baratnommel sokat veszekeszunk az elmult hetekbe, nincsenek rendben a dolgaink.. Nagyon erzelmes ember vagyok, es ezert ezek a veszekedesek sokkal rosszabbul erintenek (szerintem) engem mint ot. Nagyon ragaszkodom hozza, es felek hogy elveszitem. De a helyzet annyira rossz, hogy mondtam anyumnak h szeretnek elmenni pszichologushoz egyszer, hogy a kapcsolati problemaimat eltudjam mondani, masreszt tudjak beszelni az erzekenysegemrol es talan segitseget kerni h hogyan javitsak rajta. Ha ti lanyok ezt megtudnatok a baratotokrol, mit gondolnatol? Hogy neznetek ra utana? Kiabrandulnatok egy ilyen miatt?

2017. okt. 16. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem jönnék össze egy egy évessel.
2017. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Koszi #1es ertelmi szint ugylatom megvan. Szeretnem kerni, hogy csak olyan valaszokat varok amik ertelmesen megvannak fogalmazva..
2017. okt. 16. 18:17
 3/16 anonim válasza:
30%
Még nincs egy éves és már jár??
2017. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem értelmi szint, egyszerűen csak magyartalanul írtad ki a főkérdést.
2017. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Olyan értelmesen mint a kérdés?:-D
2017. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
A lánytól függ. De szerintem nem lesz ebből gond,ha megtudja. Van egy problémád,amihez segítségre volt szükséged,ennyi.
2017. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Ne veszekedj és az is sokat segít, és barátaidnak mond el ők még segíteni is tudnak, illetve neki ha olyan,

Ui: ne neki mond h a piros rózsa a szebb randevúra vagy a rózsaszín :D

2017. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerinten aranyos dolog, mert ebből látszik, hogy milyen fontos neked. Bár szerintem inkább vele kellene megbeszélned ezeket a problémákat. Vagy ha már nagyon ragaszkodsz a pszichológushoz, akkor menjetek együtt:)
2017. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél már nyuszi, fiú vagy, hamarosan férfi leszel. Meg kell küzdened...
2017. okt. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem a lány miatt mentèl, hanem saját èrdekedben. Figyelj, neked van szüksèged segítsègre, nem neki. Lehet együtt is menni, de szerintem ez a kapcsolat nem olyan alapokra van helyezve, hogy ezt meg tudjátok beszèlni. Nincs jövője es ne is sajnáld!!
2017. okt. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!