Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor bejövök neki vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejövök neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel mostanában összeismerkedtem(úgy bő két hete)ő megtudta,hogy bejön nekem én ezt nyugtáztam és azóta elkezdtünk beszélni.Nagyon jól kijövünk és megértjük egymást,igaz többnyire alantas témákról beszélünk,de már 1-2-szer előforduktak komolyabb,lelki témák is,szóval vegyesen.Igazából olyan 3 nap ismeretség után volt egy kis félreértés köztünk egy beszélgetés alkalmával és azt gondolta,hogy most azonnal összeakarok vele jönni és mondta,hogy ez csak barátkozás,mivel 3 nap után volt ez nem estem pánikba és kissé kellemetlen,kényes szitu volt,nem hiszem,hogy ebből ki lehet indulni.Na de lényegre.A lány testbeszédje igazán árulkodó,mint pl:gyakran elpirul,mindig mosolyog,piszkálja vagy szopogatja a tollát,vagy az üvegével játszik,szaporább légzés,sokat beszélünk és látszik,hogy szeret velem beszélgetni illerve,amikor egy betervezett beszélgetés nem jött össze aznap délután bocsánatot kért ezért,ami szerintem jó jel.Csak barátkozásra utaló jelek:-ritkán,de előfordult,hogy "csá"-val köszönt(ez olyan két alkalom volt)

-nem nagyon szokta keresni a társaságom.Muszáj kiemelnem mégegyszer,hogy bő két hete ismerjük egymást az olyan 14-20 nap körül lehet,igazából nem számoltam XDDD



2017. okt. 15. 17:54
 1/2 mcrgt2 ***** válasza:
Miért nem őt kérdezed meg erről? Semmi rossz nem fog történni. Ha megtudod mivan nem fogsz tovább ezen rágodni
2017. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem rágodok ezen,ha tényleg csak barátkozni akar,akkor könnyen tudomásul fogom venni.
2017. okt. 15. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!