Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy lány ismerősömnek elmondtam hogy tetszik a barátnője de közben rájöttem hogy igazából ő tetszik nekem. Mit csináljak most, hogy ne érezze azt a lány hogy ő is jó lesz (mert nincs így)?

2017. okt. 11. 15:10
 1/3 A kérdező kommentje:
17/F
2017. okt. 11. 15:20
 2/3 anonim válasza:
Mond el neki hogy tetszik, és hogy csak azért mondtad hogy más tetszik neki mert úgy gondoltad hogy a tiltott gyümölcs édesebb, vagy csak mond el az igazat, hogy szimpatikus volt a barátnője de észre se vetted a szemed előtt csillogó angyalt.... akiért odavagy :) remélem tudtam segíteni 18/f ( mi férfiak tartsunk össze xdd :D
2017. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Először döntsd el ki tetszik. Aztán kedveskedj neki. De ne látványosan. Aztán ha készen állsz akkor mond el azt neki hogy te vagy a szívem választottja. Mond azt neki amit érzel iránta. Hidd el ha bókolsz neki akkor megérti. De biztos kell neki idő.
2017. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!