Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti mennyi idő után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyi idő után "várjátok el" egy lánytól, hogy lefeküdjön veletek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ez a lány első kapcsolata lenne, ezért még olyan kis tapasztalatlan.

Nem szeretné rögtön/1 hónap után odadadni a szüzességét valakinek.

Mennyit várnátok egy lányra, hogyha igazán szeretnétek? (Ha nem szeretnétek igazán, akkor meg gondolom nem várnátok rá, mert miért akarnátok olyan valakivel lenni, akit nem szerettek? :'D)



2017. okt. 10. 15:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Első kapcsolathoz az az ideális ha már megbízol a barátodban és érzed az őszinteséget. Ha már nem tabu téma köztetek a szexualitás.


Nyugodtan beszélj róla, kérdezz, válaszolj...és ami a legfontosabb! A szüzességelvesztés nem egy olyan rózsaszirmos alkalom egy kitűzött dátummal. Oda szép lassan el kell jutni, egymás testének felfedezésével. Ölelkezés, csók, félmeztelen dolgok, félmeztelen petting, kézi dolgok stb.... ez lehet több hónap is, akár fél év is. Nem kell elsietni. Nekem volt két szűz barátnőm, és egyszerűen annyira tabuként kezelték a szexet, hogy borzasztó nehéz volt velük. Ők ezt várták, egy kitűzött dátumot... addig viszont kézenfogás, szájrapuszi... de ez nem így működik. Szép fokozatosan kell megélni, nyíltan egymás testét.

2017. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok egyébként?
2017. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Az én barátom 3 évet várt rám. Hiába akartam már, mindenképp meg akarta várni, hogy betöltsem én is a 18-at.
2017. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szép dolog, de azért ez már túlzás.

Nem ettől lesz jó egy kapcsolat, hogy ha valaki betölti a 18 év 0 hónap 0 nap 0 órát, akkor felnőtté és szexéretté válik. A törvényben sincs ilyen.


A normális tiniszüzesség esetén, 16-18 között, fél-1 év, vagy amennyi jól esik... de figyelembe kell venni mindkét fél vágyait. Ennyi...

2017. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

15 voltam, masfel honapja voltunk egyutt, szuz voltam, o mar nem, de o is reg csinalta

Na meg azert masfel honap alatt mi is bevezettuk egymast a dolgokba. Az elsonel egyaltalan nem feltem, sot annyira akartam, nagyon vagytam ra

Szoval nem kortol fugg, hanem vonzodastol es erettsegtol

Azota is egyutt vagyunk

2017. okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
én 16 éves voltam, mindkettonknek ez volt az elso. 9 hónap után fekudtunk le. persze volt elotte petting, az kb 6-7 hónap után kezdodott :D
2017. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ha tényleg igazán szeret, szerintem nincs ilyen meghatározható időpont. Megvárja majd, amíg készenállsz rá. Én legalábbis úgy tennék.
2017. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!