Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti mennyi idő után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyi idő után "várjátok el" egy lánytól, hogy lefeküdjön veletek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ez a lány első kapcsolata lenne, ezért még olyan kis tapasztalatlan.

Nem szeretné rögtön/1 hónap után odadadni a szüzességét valakinek.

Mennyit várnátok egy lányra, hogyha igazán szeretnétek? (Ha nem szeretnétek igazán, akkor meg gondolom nem várnátok rá, mert miért akarnátok olyan valakivel lenni, akit nem szerettek? :'D)



2017. okt. 10. 15:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyi idős, és mennyire érett a lány.

Ha 14 éves, akkor éveket is, ha 20, akkor pár hetet.

2017. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm annak aki lepontozott mert őszintén válaszoltam a feltett kérdésre :)
2017. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, aki lepontozott, kedves előző, én általában nem pontozok senkit, semerre. :D
2017. okt. 10. 21:38
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem is rád gondoltam de vicces ,hogy csak az enyém van ponzozva és az is 0ás😂
2017. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Hmmke válasza:
24%

Eddig minden komoly kapcsolatom (kiveve elsot) szexszel kezdodott, varni ha nagyon kell azert max. 2-3 randit varnek...


De csak az elso volt szuz. Legyen 3 het... de ez nyilvan toled is fugg, meg kell gyozni.

2017. okt. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sose voltam és nem is leszek olyan, aki siettetné a dolgokat. Páromnál is addig várok amíg ő úgy érzi, hogy akarja már. Együtt vagyunk 16 hónapja és még nem volt szexuális együttlétünk. Szokták mondani, hogy ami késik az nem múlik. Türelmesen várok aztán ennyi. Szeretem őt és nem a szex miatt vagyok vele első sorban.
2017. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Jobb előbb túlesni rajta hogy kiderüljön jó-e vele a szex mert egy kapcsolatban fontos.Nekem az első és második randin már volt szex. A legtöbb idő 4 hónap volt.
2017. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
1 hónapot és 1 napot biztosan tudnék várni rá :-) Addig is jelentős mértékben tudnám csökkenteni a tapasztalatlanságát. Bőven vannak ötleteim és tapasztalatom is abban, hogy hogyan :-)
2017. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhetnek még mindig a válaszok! :D
2017. okt. 11. 20:59
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Anno a barátom 5 hónapot várt miattam, de szerintem simán kivárt volna még egyet. Azt viszont tegyük hozzá, hogy az nem csak kézfogós 5 hónap volt. Szépen lassan belevezettük egymást a dolgokba.


23L

2017. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!