Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti mennyi idő után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyi idő után "várjátok el" egy lánytól, hogy lefeküdjön veletek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ez a lány első kapcsolata lenne, ezért még olyan kis tapasztalatlan.

Nem szeretné rögtön/1 hónap után odadadni a szüzességét valakinek.

Mennyit várnátok egy lányra, hogyha igazán szeretnétek? (Ha nem szeretnétek igazán, akkor meg gondolom nem várnátok rá, mert miért akarnátok olyan valakivel lenni, akit nem szerettek? :'D)



2017. okt. 10. 15:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt hogy 2 hó apig nem volt semmi a lánnyal, de volt olyan baratnőm is, akivel a masodik randin már nálam aludt és szex is volt. Én szeretném hamar elvezni vele a testi dolgokat is :)
2017. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Szóval ha az általad szeretett lány azt mondaná, hogy ő várni akar, mondjuk egy fél évet, akkor az bukta nálad? :D
2017. okt. 10. 15:49
 3/27 anonim ***** válasza:
42%
Igazából ha nagyon szeretném fél évet simán de csak ha a szüzességről lenne szó mert ha mondjuk mást sem csinálna/csinálhatnék az már elgondolkodtatóbb
2017. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüzességéről van szó, akkor fél évet simán várnék.
2017. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Szóval ez eléggé változó, hogy ki, hogy gondolja ezt a dolgot. Köszi a válaszokat, jöhetnek még!
2017. okt. 10. 16:10
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi majdnem 7 hónap után feküdtünk le először, akkor éreztem azt, hogy én is biztosan szeretném. Petting már kevesebb mint egy hónap után is volt, de biztos anélkül is együtt maradtunk volna.

A mi kapcsolatunknak pont ez a 7 hónapja távkapcsolat volt egyébként, szóval viszonylag kevés időt töltöttünk együtt, de azt koncentráltan (kéthetente egy hétvégét).

Szerintem ha egy kapcsolat komolyra fordul, akkor már nem fog ez olyan nagy dolognak tűnni, és akkor már nem erőlteti ezt egyik fél sem (maximum kedvet csinál hozzá). És ebben a helyzetben szerintem az is előfordulhat, hogy te magad is korábban érzed elérkezettnek az időt, mint ahogy előtte gondoltad volna.

2017. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm neked is!
2017. okt. 10. 16:52
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Én akármennyit várnék, ha 5 évet mond, akkor 5-öt. Pedig az eddigi kapcsolataimban 1 hónapnál tovább egyszer sem kellett várnom. Persze...azért próbálkoznék 3:) :D
2017. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%

#1 vagyok.

A kérdező #2-es kérdésére: Nem, nem azt mondtam, hogy nem várnék, csak azt, hogy szeretném vele... :) Ha nemet mond nem leszek erőszakos és csak ezért nem dobom. De néhány hét után már kicsit ki lennék, ha legalább petting vagy kis orál nem lenne. :) Megoldanám magamnak, de szerintem bele tartozik a párkapcsolatba, hogy így is kényeztessük a másikat. Nem csak engem, hanem én is őt. :)

2017. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
33%
Kap 20 percet,ha nem megy akkor tipli.
2017. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!