Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan derítsem ki, hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy mit titkol a barátnőm?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, és igazából október 1-ig teljesen jó volt minden.

Azonban most nagyon ráfeküdt a tanulásra, és alapból távkapcsolatban élünk, és koleszos egy még távolabb lévő suliban...

Az utóbbi napokban elég sokat vitatkoztunk, a legelső vita abból adódott, hogy rengeteget kell tanulnia, de napközben folyamatosan látom, hogy aktív FB-n...

Pedig állítólag nincs ideje.

Nem is ezzel van a legnagyobb probléma, de most a veszekedéseink alatt kiderült, hogy van egy csávó, akivel elég jó viszonyba kerültek, és osztálytársak...

Ugye ezt el kell fogadnom, mert attól, hogy van barátja, még fiúbarátai is lehetnek...

azonban pontosan olyan helyzetben vagyunk most, mint akkor, amikor velem jött össze.

Nagyon nagyon úgy érzem, hogy van köztük valami a csávóval, és sajnos pletyka is terjed erről...

Nem az, hogy nem bízok benne, de pontosan ugyanígy jöttünk össze mi is. Az előző barátjával összeveszett, és én vigasztaltam meg, és belém szeretett. Bár elég szimpatikus voltam neki végig.

Nagyon nagyon félek, és, hogyha rákérdezek nála erre az egészre, akkor az van, hogy "Kösz, hogy bízol bennem..."

Nem tudom mit kellene tennem...

Ötletek?:/


2017. okt. 8. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megbízol benne, még ugyanúgy fekhet másnak az ágyában. Ez csak a látszatot tartja fenn. Általában azok játsszák ki a "Kösz, hogy bízol bennem..." kártyát, akiknek már rég máson jár az eszük. Akik értelmileg érettek, azok meg fogják érteni az aggodalmadat.
2017. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy minden pletyka valamiből terjedt.


Esetleg ha tudod, hogy ki a pali akkor jelöld be facen vagy akarhol, írj rá. Vagy esetleg ha van a barátnőd közelébe egy jó haverod akkor egy kicsit kémkedjen utána.


Mindkettőt a legjobb barátnőimmel csinálták, nem kérek lebaszást köszönök szépen.

2017. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sose jó, ha szakítás után jön össze a lány egy másik sráccal. Mi is úgy jöttünk össze volt barátnőmmel. Mi is kb 4-5 hónapig bírtuk aztán megcsalt. Remélem nálatok nem ez lesz! Ne félj rákérdezni, mert ha nincs rejtegetnivalója, akkor nem az lesz a válasz, hogy "Kösz, hogy bízol bennem..." Mindig az rejteget valamit, akinek rejtegetnivalója van.

Próbáld óvatosan megközelíteni a témát.

2017. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát nagyrészt megoldódtak a dolgok!

Nem csalt meg, csak a legutóbbi vitáink miatt nem szívesen beszél velem. Ami szerintem érthető.

Megmutatta, hogy nem chatel más srácokkal, se semmi.

Köszönöm a válaszokat!

2017. okt. 9. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!