Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deritsem k?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel távkapcsolatban vagyok.Már sokszor mondta hogy szeret,de azt érzem megcsal.Hogyan deritsrm ki ,hogy tényleg szeret és nem csal meg?

2016. aug. 15. 23:10
 1/1 RarityLuv ***** válasza:
Van egy ilyen személyes tapasztalatom, egy ismerősömnek volt ilyen távkapcsolata, kételyekkel. A fiú azt állította, nagyon szereti Őt, és senkiért és semmiért nem cserélné el. A fiú nemsokára bevallotta az ismerősömnek, hogy még szerelmes a volt barátnőjébe, úgyhogy szakítottak. Nem túl biztató, de nekem ez volt az élményem. Szerintem nagy tanulságnak számít. Ha távkapcsolatban vagy valakivel, az életéről, és a személyes társaságáról nem tudunk semmit sem. Jobb ha célozgatsz, mert tudni fogja, gyanakszol, és ha esetleg (ne adj isten) tényleg nem hűséges, úgyis kiderül.
2016. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!