Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez ciki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve vagyunk együtt a barátommal, kisebb-nagyobb szünetekkel. Tegnap találkoztunk egy jó barátjával és a barátnőjével, de mivel már ők hárban régóta ismerik egymást nehezen tudtam bekapcsolódni a beszélgetésbe, sok közös élményeik vannak és én szinte meg se szólaltam, csak ha kérdeztek, de akkor is csak egy kicsit meséltem magamról. Ebben az is közrejátszott plusz dologként,hogy elég visszahúzódó vagyok és sok idő kell hogy feloldódjak. Korábban is talalkoztunk mar mas barataival,akkor is hasonló volt a szitu.

TEHÁT a kérdésem az lenne, hogy szerintetek ezáltal unszimpatikussá váltam a barátai számára? Nektek volt már hasonló?



2017. okt. 2. 12:16
 1/6 A kérdező kommentje:
22L
2017. okt. 2. 12:17
 2/6 A kérdező kommentje:
ők hárman *
2017. okt. 2. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
22 évesen mióta vagy még tini?
2017. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kb pont ilyen vagyok, nehezen oldódom fel, és olyan csendes vagyok, hogy egy társaságban vagy láthatatlan leszek vagy ellenőrizni szokták hogy nem váltam-e valahogy kővé :D


Szerintem ettől nem lesz senki antipatikus/unszimpatikus (a két szó ugyanaz); feltéve ha nem unott és lenéző fejjel bámultál egész végig, mert akkor lehet hogy azt hiszik hogy felsőbbrendűnek gondolod magad vagy utálod őket vagy ilyesmi. Én igyekszem mosolyogni, a társasággal együtt nevetni (még ha nem is úgy mint amikor felszabadultan nyerítek hanem csak visszafogottan kuncogok), és amikor kérdeznek akkor nem azt sugározni hogy "na már megint beszélnem kell". Szerintem ha ezek nagyjából megvoltak, akkor nem tűntél ellenszenvesnek csak csendesnek :)

2017. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki...

De be vonhattak volna téged is a beszélgetésbe úgy illene....

2017. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi ciki.
2017. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!