Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire gáz, hogy még sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy még sosem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kismillió ilyen kérdés van, de mit számít, legyen mégegy :D

17/L vagyok, és sosem csókolóztam. Barátom volt, tizenhárom éves koromban, de mikor kiderült, hogy az lenne az első csókol, nem csókolt meg végül, és nem sokkal utána szakított velem. Azóta sem volt senki. Persze, tetszettek fiúk, próbálkoztam is, de sosem akarnak tőlem semmit. Attól félek, hogy sosem lesz senkim, hogy még egy csókot sem fogok soha életemben megtapasztalni, és ez eléggé stresszet...



2017. jún. 27. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

17 éves vagy, basszus. Majd akkor tedd fel ezt a kérdést, ha túlvagy a negyvenen...

Ha azt mondom, hogy gáz, csak úgy odamész egy random járó-kelőhöz az utcán, és megcsókolod? Persze, hogy nem. Gondolkozz már...

2017. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy nem akarnak tőled semmit? Beszélted velük? Elárulta? Szemezni szokott?
2017. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én 19 éves vagyok, mégsem találtam megfelelő csajt.
2017. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok :p

(17/f)

2017. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát, tudom, nem vagyon még negyven meg ilyesmi, de... tényleg elég sokszor próbálkoztam. Mindig azt mondják, hogy aranyos vagyok meg minden, de nem tudnak elképzelni barátnőnek. Igen, a szemembe mondják, hogy nem akarnak semmit, innen tudom, beszéltem velük.

Igazából, csak nézem, hogy a mai tizenkét-három éves kislányoknak több tapasztalata van kapcsolat terén, én kicsit elkeserít, nem tehetek róla. Én is szeretném már megtapasztalni, milyen, ha szeretnek. A arányok viszont sosem közelednek felém, senki, és ha én teszem, mint már mondtam, szinte azonnal barát zónába vagyok szorítva.

2017. jún. 27. 17:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Ismerős 18/f
2017. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem irhattok és kibeszélhetitek a gondjaitokat.
2017. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én se 18/f
2017. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha Ennyire zavar Menj el egy buliba rázd meg a feneked radtapad valami csávó es Engedd meg neki hogy megcsokoljon.😄 Hidd el nem akkora élmény igy csókolózni kipróbáltam párszor most barátommal ezerszer nagyobb élmény
2017. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kicsit en is igy erzem magam mint te 15/L vagyok es korulottem mar szinte mindenki csokolozott.
2017. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!