Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire gáz, hogy még sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy még sosem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kismillió ilyen kérdés van, de mit számít, legyen mégegy :D

17/L vagyok, és sosem csókolóztam. Barátom volt, tizenhárom éves koromban, de mikor kiderült, hogy az lenne az első csókol, nem csókolt meg végül, és nem sokkal utána szakított velem. Azóta sem volt senki. Persze, tetszettek fiúk, próbálkoztam is, de sosem akarnak tőlem semmit. Attól félek, hogy sosem lesz senkim, hogy még egy csókot sem fogok soha életemben megtapasztalni, és ez eléggé stresszet...



2017. jún. 27. 17:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyugi még én sem csókolóztam. Barátom se volt még 😂 de nekem az a mottóm hogy : a minőség fontosabb mint a mennyiség.

Egyébként meg ne görcsölj rá egy nap amikor nem is számítasz majd rá belep az életedbe Ő.

16/l

2017. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fhu, ugyanez:D és én 18 vagyok:D 1-2 éve engem is zavart, de már most annyira nem érdekel :D
2017. jún. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor talán nekem is elmúlik majd :D
2017. jún. 28. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!