Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok sosem csókolóztam nem volt még barátom sem..nem is tudok nagyon fiúkkal beszélgetni mert lefagyok vagy elutasítom őket..Ismerőseim szerint jól is nézek..Szerintetek ez gáz(hogy semmilyen kapcsolatom nem volt még fiúval 18 éves létemre)? Kérlek válaszoljatok

2017. jún. 21. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz.. :)
2017. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát részben velem is ez a helyzet lefagyok előttük :) egyébkén meg nem gáz :) előted az élet ésne foglalkozz azzal mit gondolnak mások :) ahogy érzed úgy dönts 17/L
2017. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet,én még csak 17 vagyok. Talán annyi a különbség,hogy nálam az is közrejátszik,hogy nem vagyok egy túl vonzó példány. Én nem érzem gáznak.Kaptam már megjegyzéseket "barátnőimtől",de mondanom sem kell,ők olyanok is. Az igazi barátnőim soha nem tennének emiatt megjegyzést,sőt,valamelyikük szerint ez bizonyos szempontokból tök jó.
2017. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd változni fog ez ;)
2017. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én 16vagyok lányok😂😂 jelentkeztek😂😎
2017. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De nem értem a problémát.. Miért kell lefagyni??
2017. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, én is hasonló helyzetben vagyok, csak épp a nekem tetsző lányoknál fagyok le 17F
2017. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igyàl :D !!!


A viccet felreteve en 25 eves vagyok es enis 18 evesen csokoloztam eloszor es utana szexeltem is ra fel evre

Utana meg sajnos/ nem sajnos sok sok tapasztalatot szereztem

Nem akarok szornyu tanacsot adni de nekem valoba kis sor segitett oldani gatlasaimat. Illetve ha valamibe magaddal nem vagy elegedett azon valtoztass oltozkodes / testalkat stb :)

2017. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!