Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért nincs ennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nincs ennek a srácnak csaja? A lányok nem merik leszólítani, mert annyira tökéletes? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 1. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát, nekem nem szimpi xD
2017. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom nekem nagyon nem jön be. Amúgy meg ő is nyugodtan leszólíthat lányokat, semmi baja nem lesz tőle. Egyébként szerintem nagyon sok lány fél kezdeményezni, és inkább várnak egy olyan fiúra aki tesz is valamit érte hogy legyen kapcsolata és nem gyakorin hisztizik a kigyúrt testével hogy miért nincs barátnője (lehet lepontozni).
2017. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs mert még nem szedett fel senkit.

Megjegyzem ne ezzel a képpel próbálkozzon.

2017. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ember, te most kajak így próbálsz csajozni? XD
2017. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na itt a baj amit irtal !! azert nincs csajod !!!
2017. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szegénynek nem hogy csaja, ruhája sincs??

ez szomorú :(

2017. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Mert ge*i undorítóXDDD
2017. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Előző vagyok. Ráadásul mi az,hogy "mert annyira tökéletes"? Hát gondolom az egód az egekbexd
2017. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak azért mert ki van gyúrva köhel sem tökéletes.

1. Mert nekem spec ez túl kigyúrt/túl kocka has

2. Attól mert még valakj ki van pattintva mint állat nem feltétlen fog meg az arca ,szerintem ő nem helyes (az én ízlésem szerint ,de ez szubjektív)

3. Elég visszatetsző és taszító ha valaki a testével kérkedik.

Erről ennyit. Egyébként meg ha van mersze egy szál semmiben mutogatni magát és kérkedni vele ,legyen elég tökös ahhoz hogy hozzászól egy lányhoz.

2017. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mert fecskét hord.
2017. okt. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!