Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/fiúk milyen számotokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk milyen számotokra a tökéletes pár? 16/l

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy visszahúzódó, szerény srác, átlag intelligenciával. Legyen kedves, figyelmes, megbízható, törődjön velem. A külseje annyira nem érdekel, hogy milyen színű a szeme, haja, csak megfogjon benne valami.
2017. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, aki elfogad, szeret, megért, segít, nem akar megváltoztatni, véd ha kell, lehet vele viccelődni meg komolyan is beszélni, közös programokat találunk ki amik egyediek (senki mással se csináltuk csak együtt). :) Ezek például
2017. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan lány, akivel mindennél fontosabbak vagyunk egymásnak. Mindent elmond nekem, a legrosszabb gondolatait is, minden másodpercét velem akarja tölteni, és annyira nagy az egymás iránt érzett imádat, hogy hatalmas baromságokba megyünk bele a másikért. A tökéletes pár elhiteti velem, hogy az oxigén, víz és étel csak másodlagos szükségletek az életben, és ő az első. A számomra tökéletes lány érzelmes velem, de flegma másokkal, valamint ahelyett, hogy csak elfogadja a furcsa gondolataim, megpróbálja megérteni őket. :)

18f

2017. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
tökéletes
2017. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Aki nem néz, mint Jeanne d'Arc a máglyára, ha azt mondják neki, hogy szép lenne kipreparálva, hanem jólesően nyugtázza magában, hogy párja így, illetve egyéb agyament eszmefuttatásokkal igyekszik tudtára adni, hogy szereti. Művészlélekféle - vagy egyszerűen csak alkotó - , az inspiráló, de nem az idegesítően optimista fajta, aki vágyik egy pesszirealista lélek felvidítására és segít szellemi kiteljesedésében. Művésztárs. Hasonlóan tág világképpel rendelkezik, nyitott, nem vallásos. Szabadgondolkodó, de utálja ezt a kifejezést. A ,,művészlelket" is. Nem fanatizál, legfeljebb engem és az avantgárd irodalmat.

Lenyűgöző lelki világgal rendelkezik, humora abszurd, közel áll hozzá a természet, és ha körbe akarom utazni vele a Földet, akár gyalog, akár egy rozoga keletnémet kisbusszal, ő a lelkesebb. Környezetvédő, de soha nem mondja.

Lehetőleg hímnemű. (Ha nem, akkor az arcszőrzetről ezután említettek maguktól értetődően semmisnek tekintendőek.)

Ami a kültakarót illeti - ha már egyszer átszellemült áhítattal kell rá néznem, mert szeretem -, van szeme, de nem baj, ha csak egy. Az réveteg, meleg barna, vagy opálos, üveges. Hosszú, vörös vagy szőke hajú, bajszos, esetleg kopasz, de szakállas. A fogai kissé kuszák, az orra hosszú, bőre sápadt. Vagy teljesen mindegy. Főleg lélek. Csak tetsszen.

És végül rühelli az ehhez hasonló fórumokat, de nekem talán megbocsátja ezt a kis félrecsúszást. Én úgysem fogom magamnak.


(tizen8, nőstény)

2017. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!