Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Barátommal 5 hónapja vagyunk együtt.

Tudom hogy egy olyan kapcsolat sincs amiben előbb utóbb ne lenne vita a két fél között, de nekem ez már kicsit (kicsit? nagyon) sok.

Már régóta fantáziálok a szakításról, de még nem mertem megtenni.


Régebben újra megtetszett a drágalátos exének.

Itt kezdődött a baj nálam, hogy "jaaaj vajon mi lesz?"... Egyre többet gondoltam arra, hogy mivan ha megcsal, stb.


Aztán volt, amikor egy egész napig skypeolt azzal a lánnyal.

Itt felment már bennem a pumpa.

De végül nem lett semmi.


Sokat veszekszünk. Nem azért mert nem értünk egyet, hanem mert xy például szóbahozza a másik volt barátját/barátnőjét, meg ilyenek.


Leszarni nem szokott, bár volt már olyan.


Aztán most megint skypeol egy lánnyal.

Nem tudom mitévő legyek, ti mit csinálnátok a helyemben?

16/l



2017. szept. 24. 15:50
 1/6 A kérdező kommentje:

Mellesleg, tudom, hogy barátok meg ilyenek.

De akkor is..

2017. szept. 24. 15:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Megértem...16F vagyok és hasonló velem is történt már, de azt javaslom, hogy próbálj meg aszerint dönteni, ahogy az érzelmeid mondják! Nagyon fontos, mert fájni fog, ha rosszul döntesz...Szerintem hagyjad ezt a fiút, mert valami nem okés nála..:/ De ez csak az én véleményem! Ügyesen!
2017. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Amíg nincs bizonyítékod,hogy megcsal,addig nem hiszem hogy jogos lenne a szakítás,hisz joga van lányokkal skype-olni,nem? Nem tilthatod el mindenkitől,én is jóban vagyok az exeimmel s egyikkel se jönnék újra össze,okkal szakítottunk.
2017. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2#: köszi!

3#: tudom, én már mondtam neki hogy zavar, és erre mindig pont azt mondom, hogy barátaitól nem tilthatom el, minden joga meg van ehhez. köszi!

2017. szept. 24. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Az hogy skypeol egy lánnyal nem jelent semmit, párom se tépte a haját mikor skypeoltam egy sráccal mert 4 éve simertük egymást és jó barátok voltunk, vannak fiú barátaim, neki lány barátai és senkit nem zavar bár tény hogy mindketten kerüljük az exünket, én max akkor beszélek vele ha összefutunk az utcán, ő még akkor sem.
2017. szept. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazad van, és köszönöm.
2017. szept. 26. 18:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!