Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én 14 ő 16 megéri? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 14 ő 16 megéri? Többi lent

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és találkoztam egy 16 éves fiúval. Úgy 6-7 éve a szüleink ugyanott dolgoztak de miután anya elment máshova egyszer se láttam. Nem rég összefutottunk az állomáson és azóta sokat talizunk. Beszélgettünk és arra jutottunk hogy megpróbálnánk egy kapcsolatot. És itt jött szóba az szex. De szerencsémre az előző csaja egy ribi volt és azt mondta hogy évekre kiszexelte magát előre. Szerintetek megpróbáljuk? Megéri? Nem távkapcsolat lenne mivel naponta talizunk és én picit érettebb is vagyok a koromnál(legalábbis a tanáraim szerint).
2017. szept. 18. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Megéri, jó üzlet! Ne lepődj meg, ha az évek csak néhány hétig fog tartani.
2017. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért ne bírná ki? Miért kell a közhiedelmekre gondolni mindig? Nem minden pasi szex éhes,
2017. szept. 18. 12:02
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Egy pasi sem szex éhes, csak szexéhes.
2017. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
nem fogja kibírni. Egy normális 16 éves naponta akár többször is dugna. Ráaádsul ha már bele is kóstolt az egészbe, akkor még inkább.
2017. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Az igen.. szerinted ha az elozo baratnoje ribi volt, akkor majd kovetkezonek egy apácával jól érzi magát? :D Nem vagy nagyon erett ha ilyen dumat beveszel.Par het, max par honap mulva mar egy kutyat is megdugna a srac annyira kanos lesz. Szerintem rossz otlet. Bar legalabb mar addig eljutottal hogy egyaltalan megkerdezd.
2017. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Ez most komoly ??? Remélem, hogy csak kamu a kérdés. Különben te egy naív, buta liba vagy. Nincs olyan, hogy évekre kiszexeli magát egy fiú, főleg nem egy tinédzser. Nem adok 2 hónapot és lekerül a bugyid.
2017. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Már nem azért de szerintem simán megéri az én barátom is kibírja és nem szexelünk:).....
2017. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
76%
Tudjátok vannak olyan fiúk akik inkább várnak egy bizonyos lányra pedig övék lehetne minden csaj a világon
2017. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 #8 köszönöm szépen
2017. szept. 18. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!