Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megéri szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Az van hogy akár hány barátnőm volt eddig azok nem tartottak olyan sokáig sajnos. Mert minden lánynak jött valami új utána meg milyen meglepö megint más. Pedig nekem nem igazán vannak nagy elvárásaim nekem nem pléza cica kell az se nagyon izgat hogy néz ki mert a belső számit edig mind mindig ilyen " átlagos" kinézetü lánnyokkal voltam kapcsolatban de még ök is folyton csalják a párjukat. Mostanában ez a divat? vagy mi????

a facebookon is látom hogy egyik héten ezzel jár a másikon meg mással. Erre sokan azt mondták nekem hogy nagyon nem éri meg szerelmesnek lenni mert a mai lányok nem ismerik a hűséget. Szerintem ez ku..vára igy van. De közben meg az ember vágyik rá. A lány baráti körömből is látom meg hallom azt hogy a lányka együtt van valakivel de közben nekünk meg azt mondta nagy vidáman hogy milyen jó volt a hétvége azzal a másik palival holott ö már hosszú honapok óta foglalt. Ezek szerint minden csaj megcsalja a párját csak az nem derül ki sok esetben?

21 éves fiú vagyok. Ti hogy vagytok ezzel? Fejtsétek ki nyugodtan érdemes szerelmesnek lenni?


2016. júl. 11. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes! Legalábbis saját belátásom szerint a lányokkal csak barátkozz, mert ha több lesz valaha, akkor 100%, hogy megbánt majd és akkor meg megőrülsz :/
2016. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ez miért jó hogy jár valakivel x napig vagy hétig aztán dobja egy olyan pasiért akit alig ismer akit pár napja ismert meg. És még a nők szoktak siránkozni meg kell őkket sajnálni ha megcsalják. Én azért csinálnék egy ilyen full őszinte közvélemény kutatást hogy melyik nem csalja, dobja többször a párját. De szerintem mindenki tudja hogy mi lenne az eredménye
2016. júl. 11. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg nem vagy jó emberismerő, ha nem szűröd ki melyik lány képes ilyesmire. De ez nem bántás, hiszen rám is igaz :D

Én pl sosem csalnám meg a páromat, és 2 év távkapcsolat alatt sem tettem. Egyszerűen mert vannak elveim és elgondolásaim egy normális kapcsolatról, és ez mindenkinél más és más. Neked csak olyat kell keresned, akiben az ilyen dolgokban egyetértetek.

És igen, megéri szerelmesnek lenni. Mert átvághatnak rondán (sőt, még annál is rondábban) és ejthetnek. De attól még biztos vagyok benne, hogy nem mindenki ilyen :) Plusz az elején a remény bőven megéri :D

2016. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan rózsaszín köd szerűen nem érdemes, az biztos.

Én személy szerint úgy vagyok ezzel, hogy egy olyan kapcsolatnak örülnék, amiben vannak érzések, de túl komolyan már nem tudnám venni, vagy ha egyszer vége, akkor vége, majd lesz másik. Na meg idővel minden kapcsolat ellaposodik.

2016. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként meg (még mindig a 2. válaszoló vagyok) nem kell általánosítani. Engem is csaltak már meg és aláztak meg, több mint fél évig, néha a saját házamban. Akkor most minden férfi démon? Mert én nem hiszem :D

Tovább kell lépni, keresni valaki jobbat. Örülj neki, ha hamar kiderül ha valaki hűtlen, legalább megszabadultál tőle. És van esélyed normális párt találni :)

2016. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a lányok csaltak meg, hanem néhány lány volt veled hűtlen. Ezt tartsd észben. Nem szabad mindenkit egy kalap alá venni. Szinte minden ember életében van szerelemből fakadó csalódás. A megcsalás nem egy ok arra, hogy tönkremegy egy kapcsolat, hanem okozat. A megcsalás következik abból, hogy valami nem működik két ember között. Ha időben sikerül észrevenni, hogy valami nem megy (előnyben azok, akik képesek beszélni a problémáikról és őszintén megbeszélni azokat), akkor vagy sikerül kijavítani, vagy békésen szakítani, ezzel megelőzve a megcsalást.


És én azt gondolom, hogy érdemes szerelmesnek lenni, szép dolog ez, így teljes az élet. Nyilván szükséges a megfelelő pár hozzá, amit nem feltétlen találunk meg elsőre, így csalódás is várható. Fontos a kommunikáció, ahogy mondtam.


Ezt tapasztalatból írom, mert sikerült egy olyan lánnyal kezdenem, akivel nem működött a dolog és nem beszéltük meg. A vége az lett, hogy ő más sráccal smárolt - és erre nem vagyok büszke -, de én sem maradtam szent, mikor már haldokolt a kapcsolatunk. Ezért fontos, hogy meg tudjuk beszélni a dolgokat, sok nyűg és fájdalom megelőzhető így. A lényeg, hogy merj szerelmesnek lenni és sok sikert! :)

2016. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem,nem minden lany ilyen. Csak pont rosszat fogtal ki. Nem szabad ezek alapjan itelkezni,mert en hiszem,hogy van igaz szerelem es megtalalod azt a lanyt,aki nem csal meg! Szerintem megeri a szerelem :) igen,ha csalodsz,az nagyon sz*r erzes,siras,meg minden. De amig szerelmes vagy, boldog vagy. En peldaul szeretek szerelembe esni,annak ellenere is,hogy csalodas lesz a vege. Nagyjabol 3-szor voltam eddig szerelmes. Es jo volt :D tudtam,hogy nagyreszt csalodok majd,de hat Istenem.. Ez az elet rendje :) Legyel szerelmes,legyel boldog,tegyel boldogga sok-sok embert,beleertve a lanyokat is. Mert mi azt szeretjuk a legjobban :3 a normalisabb lanyok neveben mondom ezt,nyugodt szivvel.

18/L ^^

2016. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!