Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gimiben megéri osztáytárssal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimiben megéri osztáytárssal járni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hányadik osztályban inkább?
2016. okt. 27. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Amikor akarod. Azt hogy megéri-e majd te megtapasztalod.
2016. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg tapasztalatok?
2016. okt. 27. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most kételkedsz akkor nem, ha viszont jónak látod akkor igen, néha kockáztatni kell 😊
2016. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek
2016. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A párom az osztálytársam volt gimiben. 10. osztályban jöttünk össze, utána végig egymás mellett is ültünk. Komoly kapcsolat, így sose volt gáz. De nálunk az osztályban volt több rövidebb kapcsolat is, mégse érezték rosszul magukat amiért egy osztályban kell lenniük.

Mi 5 éve együtt vagyunk, 1-2 éven belül babát is szeretnénk, így én egyáltalán nem bántam meg, hogy osztálytárssal jöttem össze ;)

2016. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem évfolyam függő. Ha összejöttök, akkor jó, ha nem, nem. Ezt neked/nektek kell tudni, érezni.
2016. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezt a "megéri" dolgot nem tudom megemészteni. az emberek (többnyire) azért vannak együtt, mert szeretik egymást, nem azért hogy megéri-e! esetleg jó ötlet-e. de ezt amugy is neked kéne tudnod!
2016. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 striga ***** válasza:

Két volt osztálytársam 9-ben jártak egy darabig, de sokáig nem tartott. Egy ideig fura volt közöttük a kapcsolat, de idővel olyanok lettek, mintha sosem jártak volna.

Évfolyam társaim közül 11, 12-ben volt vagy négy pár, amint a suli lejárt, a kapcsolatoknak vége lett, mivel a csajok mentek tovább tanulni más városba, s a fiúk maradtak itthon, vagy mentek külföldre dolgozni.

Ha igazán akarod (akarjátok), akkor megpróbáljátok, hogy működne-e köztetek, és ha esetleg még a suli alatt szakítanátok, akkor tudjatok utána is úgy meglenni egymás mellett, mint két osztálytárs.

2016. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!