Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van még valaki ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom majdnem két évig.Nem az első volt, de az első olyan akit igazán szerettem. Másfél hónapja egyik napról a másikra szakított velem.Nem volt előtte különösen semmi probléma velünk, csak hogy keveset találkoztunk egy pár hétig.A szakítás elején szörnyű volt, aztán egy kis ideig rendben voltam,viszont most teljesen belebetegedtem. Folyamatosan rám jön a sírás, nyilvános helyeken is pedig soha nem voltam ilyen típus,nem igazán szoktam sírni.Ebbe a pár napban már az egészségemre ment,folyamatosan hányingerem van, nem tudok enni semmit és tisztában vagyok vele hogy ez miatt van. Igazából nem is tanácsokat kérnék mert azokat hallom mindenkitől és semmit nem segít,de meghallgatnám azokat is ha valaki korábban volt ilyen helyzetben. Arra lennék inkább kíváncsi hogy nincs-e itt valaki aki ugyanígy érez jelenleg. Beszélhetnénk üzenetben,lehet hogy segítenénk egymásnak,hiszen nem vagyunk ismerősök.Tényleg nem tudom hogy már mit csináljak,soha nem éreztem még ilyen gyengének magam. 18L

2017. szept. 7. 18:15
 1/3 DollarDog ***** válasza:

Velem is, és még sok más emberrel is volt ilyen! Nyugi, idővel elmúlik ez az érzés! :)

Én kedvtelen,szomorú, visszahúzódó voltam, étvágyam se nagyon volt, és kimozdulni se akartam, még ha a haverok is hívtak akkor sem!

Én is gyengének éreztem maga, hisz elveszítettem azt a személyt akiért az életem adtam volna!

Nekem kb másfél évbe telt ezt a kedvtelen,visszahúzódó "élet stílust" elhagyni! Miután elmúlt, felszabadúltabbnak, élettel telinek éreztem magam! Visszajött az életkedvem, hisz az élet folyik tovább! Nem is kerestem hosszú ideig a szerelmet mondván, hogy úgy is rámtalál! Ez így is történt! :)

Nem tudom mennyire tudtam segítteni! De próbálj túl lépni rajta, és fel a fejjel! :)

18/F

2017. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Többször is voltam már hasonlóban, ugyanilyenben még nem. A legtöbb ideig tartó kapcsolatom 1 év 7 hónap volt, ott bár voltak kisebb viták, de veszekedés egy sem, és egyszer csak kaptam egy üzenetet, hogy volt-nincs kapcsolat. Akkor belebetegedtem, nem hittem volna, hogy fogok mást találni, és nem is akartam, hogy őszinte legyek, nekem ő kellett, de az üzenet elég részletes volt ahhoz, hogy tudjam ez már nem fog összejönni. Még mindig sokat gondolok arra az időre, bár mostani fejjel nem ismételném meg.

De végül mégis jött más, majd mikor vége lett, újra, és újra, és újra, amikor egyszer csak összejöttünk a legjobb lány barátommal, akivel gyerekkorunk óta legjobb barátokként tekintettünk egymásra. Na ez hiba volt. :) A kapcsolat nem működött, mivel barátnak jók voltunk, de párnak nem, annak ellenére, hogy ha jól emlékszem egyszer sem vitatkoztunk. Erre 4 hónap után eszméltünk rá, és bemondta az unalmast, azután már nem tudtunk barátok sem maradni. Régen történt, azóta már volt kapcsolatom, és nem is szeretem exem, de hiányzik a barátság, és amikor látom az úton vagy valahol élőben, akkor legszívesebben én is sírnék, viszont már leszoktam róla, ezért inkább magamban depizek, és naphosszat gondolkozom, hogy megkérdezzem-e tőle, neki vajon hiányzik-e a barátságunk, de végül sosem teszem, mert eszembe juttat még jó pár negatív dolgot, ami az összejövetelünkkel kapcsolatos.

Nem tudom Te észrevettél-e hasonlóságot, talán nem jól fogalmaztam meg, de én nagyon úgy látom és érzem a helyzetet, hogy nem volt ok a szakításra/egymás végleges elhagyására.

Ha szeretnél, szívesen beszélgetnék, jó pár depis sztorim van még, a Tiéd is szívesen meghallgatnám, aztán ki tudja, a végén depibarátok lennénk. :D

18/F

2017. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy én kibírnám még másfél évig ezt,olyan mintha minden nap egyre jobban belehalnék. Beszélgettünk eddig mint barátok de persze ez nekem inkább csak álca,sokkal többet képzelek bele.Most viszont megint letiltottam mert nem tudom egyszerűen hogy lenne jobb,viszont nem szeretném elveszíteni barátilag sem, szóval folyton azon kattogok hogy újra írjak neki... nem tudom mit csináljak.Illetve most a suli miatt lett újra ilyen rossz,hiszen minden nap látom, osztálytársam.Persze, jót tenne ha beszelgetnénk szerintem.Csak nem nagyon értek ehhez az oldalhoz, nem tudom hogy kell rád írni :D
2017. szept. 7. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!