Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti voltatok ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Osztálytársammal járok (ezek után soha nem fogok osztálytársal járni) szeretem még de már nem úgy mint régen elgondolkoztam azon hogy szakítok vele. Ti voltatok hasonló helyzetben?

2017. aug. 8. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért nem fogsz többet osztálytárssal járni, mert már rég nem olyan a kapcsolatotok, mint régen? Ez miben függ össze azzal a ténnyel, hogy egy légtérben vagytok? Talán piszkáltak emiatt? Ha nem, akkor ezt is úgy kell felfogni, mint minden másik kapcsolatot.
2017. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az csak kellemetlen hogy ott vagyunk mindennap de úgy próbálnék meg szakítani hogy ne legyen olyan fájdalmas bár nem tudom mennyire lehet ez fájdalmatlan
2017. aug. 8. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!