Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Anyukám mindig azt mondta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám mindig azt mondta hogy a szépfiúktól félnek a lányok. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 22:12
 1/7 anonim válasza:
0%
Ma voltunk a strandon és láttunk egyet és meg is csodáltuk és szerintünk Nirvanat hallgatott. Aztán ezt elmeséltük anyának ő meg megkérdezte, hogy nem-e voltak vágások a csuklóján és akkor mondtuk hogy nem. Felvetettem hogy lehet hogy Justin Biebert hallgatott és ja szóval meleg. De nagyon szép volt
2017. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiura hogy lehet olyat mondani hogy szep volt? Inkabb helyes de biztis nem szep
2017. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem nem magtól a fiútól félnek, hanem hamarabb lecsapjaka kezükröl. nekem mondjuk soha nem volt ilyen helyes fiúm vhol nem is jönnek be,atlagos pasijaim voltak.egy jó pasi hamarabb talál csajt, lépten-nyomon.utcan leszólítjak stb, rámennek a csajok.
2017. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mcrgt2 ***** válasza:
1 valoszolo mibol gondoljatok azt hogy aki Nirvanat halgat az vágja magát 😂😂 mert ez hulyeseg
2017. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

1 válaszoló vagyok

Anyukámnak volt rá ez a reakciója, pedig én is nagyon szeretem és nem vágdosom magam

2017. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mcrgt2 ***** válasza:
Jaj akkor bocsanat, akkor csak anyulad nem tudja mi hogy is van a Nirvana korul de vegre egy Nirvanas😂😂 te jo ég bakki ritka mint a feher holló.
2017. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A nirvana zseniális:D
2017. aug. 11. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!