Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire számít ez egy kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyire van rossz hatással az egy kapcsolatra, ha a másik félnek teljesen más az ízlése elég sok téren(pl. zene, dohányzik stb. és ezek nekem egyáltlán nem tetszenek), de amúgy tök jól elbeszélgetünk és van egy téma, ami "összeköt" minket. És ha ezek a dolgok egy kicsit sem tetszenek benne, az lehetséges, hogy csak bebeszélem magamnak, hogy maga az ember így egyben tetszik? Teljesen össze vagyok zavarodva. Ha esetleg nem voltam eleg érthető, privátban szívesen leírom részletesebben.

2017. aug. 9. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenben nem lehettek egyformák, úgy nem is működne, mert unalmas lenne. Engedned kell, hogy élje a saját világát, ahogy te is, viszont neked és neki is nyitnia kell a másik ízlésvilága felé. Ez nem azt jelenti, hogy kezdjétek el egymás kedvenc albumait hallgatni, hanem engedni és próbálni megérteni, miért szereti. A zenei stílus nagyon soka mindent elmond egy emberről.


Ha csak 1 téma van ami összeköt, akkor baj van, mert az nagyon kevés.

2017. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy normális kapcsolatban mindkét félnek megvan a saját kis világa, teljesen normális ha nem egyezik a zenei ízlés, vagy hobbik. Sőt, ha szereted a másikat elfogadod, akár nyitottabb is leszel mert érdeklődsz a másik dolgai iránt. (Persze ez csak akkor működik, ha kölcsönös.) Az lehet kicsit gázosabb, ha a szokások zavarnak, pl dohányzás, mert van aki tényleg egyáltalán nem bírja. Egyébként ugyanúgy lehet együtt két ember akik jobban különböznek.
2017. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!