Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy tini kapcsolatban mennyit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tini kapcsolatban mennyit számít a magasság?

Figyelt kérdés
17/l 179 cm és 73 kg ami tudom elég sok de igyekszem lefogyni. 17/f 176cm 75kg..azt mondta a srác őt nem zavarja mert nem a külsőségeket nézi,de azért egy kicsit bosszantó és sosem fogom tudni elfogadni magam.

2016. aug. 25. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem baj ha szeretitek egymást
2016. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért számítana bármikor is a magasság?? Tök lényegtelen dolog. Elég gáz ha valakinek ez számít. Ráadásul pár centi? Felvesz a barátod egy magasított sportcipőt mint amik most vannak divatban és máris egymagasságban vagytok.
2016. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,csak olyan sokan piszkáltak már a magasságom miatt és mindig magas pasiról álmodtam, de hiába ha nekem ez a srác kell
2016. aug. 25. 22:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít semmit sem. Ha neki ő kellesz neki pedig te akkor már meg is van válaszolva a kérdés :) Nem szabad mások véleményével törődni
2016. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2016. aug. 25. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szard le mások véleményét! Kit érdekel ha valakinek nem tetszik, hogy magasabb vagy pár centivel ami egyáltalán nem feltűnő! Mellesleg szerintem egyáltalán nem sok a súlyod a magasságodhoz képest pont jó. :)
2016. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudom ez nem teljesen ide kapcsolódik, de pl én 150 centi vagyok, barátom 195...én mindig kicsit alacsonyabb srácokról álmodtam (bár hozzám képest mindenki magas :D), és mégis jött ez a fiú és teljesen rabul ejtette a szívemet, és nem számít milyen magas. Igaz a barátaink rengeteget szívatnak azzal hogy állva lesz*pom meg ilyenek, és az utcán is sokan megfordulnak utánunk, de nem érdekel. Szeretem és ő is szeret engem :)

16/L

2016. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Papi Gonzales ***** válasza:
pont ugyanannyit mint bármilyen más kapcsolatban....esetleg kicsit kevesebbet....
2016. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyszer volt egy nálam picit alacsonyabb barátom. Engem kicsit azért zavart hogy nem viselhetek vastagabb talpú cipőt vagy magassarkút mellette. Nekem férfiasabb nak tűnik egy srác ha nagyobb nálam :D De ez egyéni vélemény ha jólérziek magatokat eggyüttt akkor ez ne gátoljon, ismerek olyan párt akik közt szerintem lehet 10cm különbség is van a lány javára és boldogan elvannak. 20/L 171cm
2016. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 centi különbség észrevehetetlen!Ha egymás mellé álltok,az emberek nem tudják eldönteni,hogy ki a magasabb
2016. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!