Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz ha egy 193cm-es fiú és egy 155 cm-es lány összejönnek? Nagyon hülyén néznek ki? :/ (mind a ketten 15 évesek)

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Előnye is van a dolognak: állva le tud szopni:D
2015. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
kajak ilyen hülyék az emberek hogy magasság miatt azzal foglalkoznak hogy hogy néz ki és mennyire ciki másokkal szembe mikor ,,szeretik egymást'' ha már ennyit ,,szégyelsz rajta'' akkor inkább hagyjátok egymást :D
2015. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem az hogy szégyellem, semmi olyan..

csak kíváncsi voltam külső emberek hogyan látják ezt, mit gondolnak róla stb.. :)

2015. nov. 6. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

1 vagyok olyan empatikus mint a többi ember és ha ilyet látok max mosolygok 1 et hogy milyen aranyosan boldogak

ha valaki röhög rajta meg fikázódik az meg max ha üti a 80iq-t szal sz*rni bele

2015. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

miért lenne az :D? fordítva nézne ki hülyén.

exem nálam is magasabb volt vagy 25 centivel.

2015. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Dehogyis. A szerelemben nem számít a magasság :)
2015. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

fordítva fura lenne, de még úgyse "gáz" (szerintem).

így se nem gáz, se nem fura, az viszont az, hogy ezt meg kell kérdezned

2015. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Hahh, van egy fiú osztálytársam, ski kb. olyan magas mint te és úgy szólogat be a kis s^^gdugó mint ha valami álompasi szexisten lenne. Elég szánalmasan néz ki ahogy osztja a kis görcs az észt a nála fél fejjel magasabb lányoknak :D Alapból nem gond a magasságod, de ha egy beképzelt szobacirkáló vagy, nagyon gyorsan szállj magadba ^^ Amúgy felkészültem a -160 cm magas srácok általi kivégzésemre :3
2015. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most veszem észre bakmer. Sry nem ide
2015. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
53%
szerintem (mar elnézést a kifejezésért)szarjátok le joo magasról mindenkinek a véleményét.. arra nm szabad soha alapozni..és meg kell nézni hogy ki mondja..ha már együtt vagytok és szeretitek egymást akkor sok sikert nektek :)
2015. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!