Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy kapcsolatban mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mennyi számít a közös érdeklődés? Van valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos szerintem :) pl ex baratommal zeneileg kozos volt az erdeklodes es egy koncert utan ismertuk meg egymast :D es rogton volt is mirol beszelnunk :)
2015. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
* mármint közös hobbi ,érdeklődési kör stb. :D
2015. nov. 8. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon sokat.
2015. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Különben nincs miről beszélni:D Szóval szerintem igen.
2015. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, persze a hobbi is :D pl mi mindketten kosarazunk és együtt is kijártunk játszani.

de egyébként meg tényleg nagyon sokat számít :) mert így pl van volt dolog amit tudtok együtt csinálni, vagy tudtok mindketten róla beszélni egymással.

2015. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon fontos, talán még fontosabb mint az, hogy külsőleg vonzódjatok egymáshoz.
2015. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nagyon fontos, de ott van az a mondás is, hogy: az ellentétek vonzzák egymást. :) Például a barátommal semmi közös nincs bennünk, mégis oda vagyunk egymásért! <3
2015. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én az ilyen "ellentétek vonzák egymást" dologban nem hiszem , tapasztalatból mondom, hogy hosszabb távon nem jó...
2015. nov. 8. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!