Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kizáró ok ha ilyen pici vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok ha ilyen pici vagyok?

Figyelt kérdés

Csak 158cm vagyok ami elég kevés. Körülöttem szinte minden fiúnak csak a válláig érek. Aki pont jó magas lenne az foglalt vagy nem tetszik. Amúgy eddigi visszajelzések alapján szép lány vagyok de szerintem alacsony. Úgy jöhet ki a magas fiúknak a dolog mintha pl. a hugukkal sétálnának. Ez miatt próbálkozzak a magasabbaknál vagy hagyjam a dolgot s reménykedjek hogy jön majd egyszer egy szingli alacsonyabb helyes fiú?

15/L


2017. júl. 30. 21:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kizáró ok :)

173 centi vagyok, és volt már nálad alacsonyabb barátnőm :D

2017. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Aki 10 centivel magasabb nálad, az meg azért van kétségbe esve, mert a fiúknak csak a pici lányok tetszenek, mert őket tartják cukinak...

Tudod, ez olyan, mint a frizura... ha göndör a hajad, akkor egyenes kéne, ha egyenes, akkor göndör kéne...

Hidd el, ha valakinek megtetszel, nem a magasságodat fogja nézni.

Egyébként a 158 centi teljesen átlagos.

2017. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

182 vagyok, de bejönnek az alacsony csajszik, szerintem nem vagyok egyedül.

16F

2017. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

az csak cuki ha kicsi vagy :)

185 vagyok de én is be próbálkoznék ha szimpi vagy

a magasság nem jelent semmit :) csak cukibb leszel tőlle :)

2017. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Osztálytársam kisebb nálam egy fejnél de felnőttnek hitték már többször.

Most ballagtunk és én 170 nél több vagyok picivel..

2017. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
fejjel
2017. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Firedoom ***** válasza:
Haverom van vagy 2 meter es 150 centis a baratnoje. Evek ota egyutt vannak, pont nem szamit.
2017. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hiaba vagyok 170 centi,a baratom 190+,ugy nezek ki mellette mint te egy atlagos magassagu fiuval. Semmiben nem zavar minket,megszoktuk mar. Biztosan nem kizaro ok ez,a fiu barataimtol mindig azt hallom,hogy a nalam alacsonyabb baratnoimet mutassam be nekik. Ahogy eszrevettem,sokaknal elonyt elveznek a pici lanyok.
2017. júl. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
158 az nem annyira alacsony szerinten 😮
2017. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Szia!

Ne aggódj,nem a magasság a lényeg.

2017. aug. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!