Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért baj ha 12 évesen barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha 12 évesen barátom van?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

engem is bántanak

11 Férfi

2017. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt 12 évesen barátom, ő 14 éves volt, egy táborban ismerkedtünk meg. Délutánonként kijött az én iskolámhoz, aztán elmentünk sétálni, leültünk egy padra a közeli parkban, fagyiztunk, stb. Arcra puszival meg öleléssel köszöntünk egymásnak, és ennyi volt az egész járás. Pár hétig tartott. Amíg ilyesmiről van szó, addig semmi baj nincs vele.
2017. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

pedig egy kapcsolat igenis fejlődjön, mi már tervezzük a jövőnket, házat, gyerekek számát, a pelenkák árinflációját is kiszámítottam

6 évesen már el kell kezdeni ilyenekre készülni különben az ember elvérzik az életben


11 Férfi

2017. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem baj az.

Nekem óvodás koromban is volt barátnőm.

Nyilván az életkori sajátosságoknak megfelelően, de egyáltalán nem baj, sőt, a pszichológusok szerint egészséges a személyiségfejlődésre nézve, ha gyerekkorban is alakulnak ki szerelmek.

2017. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Most szóljatok hozzá, én is 12 vagyok és a szüleim nem engedik, hogy barátom legyen. Pedig nagyon nehéz 2 gyereket nevelni így egyedülálló anyukakánt, jó lenne ha apukát tudnék nekik találni.
2017. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

épp ezt mondom, diszkrimináció ami velünk gyerekkel zajlik

sokkal komolyabb vagyok mint felnőttek

van felnőtt írni olvasni se tud, nekem meg tiltják a házasodást

apukám például nem is tudta egy ókori görög isten nevét, én meg tudom szinte mindet


jogomban áll gyerekeket nemzeni, legalább 13 éves kortól

a régi faluvilágban is házasodták már ekörül a kor körül


11F

2017. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

6-os, sajnos a felnőttek éretlenségüknél fogva mindent megtesznek, hogy ellehetetlenítsék az életünket

nem segítenek, hátráltatnak én erre rég rájöttem

Spártában a fiú már 8 évesen küzdöttek farkasokkal, nekem meg legot adnának, hogy puhány maradjak


igenis meg kell edződni, ha nincs más én majd elszökök

11F

2017. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Bajnak nem baj, csak tudd TE IS, hogy hol a határ és ne menj bele olyanba amit később megbánnál és nem szeretnél.


És remélem nem valami 16-18 éves kangörcsökkel küszködő gyereket fogtál ki.


20/F

2017. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 tamas2000 ***** válasza:
100%
Lázadnak a 11-évesek...itt a világ vége. :'(
2017. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat ! Nem nem egy 16-18 éves kanköcsöggel (XD) jöttem össze es semmi olyan nincs köztünk amit meglehetne bánni csak beszélgetünk jobban megismerjük egymást hogy később legyen more alapozni egy rendes kapcsolatot (csókolzás meg ilyenek)!
2017. jún. 23. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!