Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hazudott nekem es nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott nekem es nem tudom elfelejteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
O dolgozott volt egy érzésem hogy muszály bemenni a facejaba es megláttam hogy egy ex lánnyal nem jártak csak kurni jártak össze beszélt vele mintha velem beszélne hogy Édesem babam csók meg szivecskek sírva hívtam fel azt mondta csak a haverjaival hulyeskedtek es hogy nem akart ezzel megbántani meg hogy engem szeret es ez igy is marad.. de dokszor vissza gondolok ra es egyszerűen a sírás folytogat hiába kert bocsánatot nem tudom elfelejteni!
2017. máj. 30. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki, az ilyen csak kihasznál, miközben másik 100 nőt kefél.
2017. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 StayAwake...Forever ***** válasza:
41%
Csípem az ennyire hiszékeny nőket, na meg a nálunk hülyébb csávókat, többet kellene foglalkoznod az emberek viselkedésével a sok smink helyett szerintem. :)
2017. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már így hogy észrevettem amit nem kellett volna és ő is kimagyarázta de persze hazugság volt az egész és szakítottunk is miatta. Nehéz volt de utána már úgysem tudtam volna úgy tekinteni rá mint azelőtt és ezek szerint te sem ha még eszedbe jut. Szerintem lép túl rajta, jobbat érdemelsz nála.
2017. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
te is tudod hogy hülyének néz.. akkor miért hagyod hogy továbbra is ezt tegye? hagyd ott a fenébe..
2017. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj drágám... hagyd ott a francba. A legrosszabb az, amikor hülyének nézik az embert. Jobbat érdemelsz nála.
2017. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csilla3333 válasza:
100%
Ha benéztél az oldalába, akkor már eleve nem bíztál benne. Akkor meg mit keresel mellette?
2017. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a sok pasi mindig azzal jön, hogy mekkora gáz már a lány, hogy belenézett a fiókba... micsoda szánalom :D

Igen, valóban vannak olyan nők akik feleslegesen féltékenykednek, ok nélkül és halálra idegesítik a párjukat.De sajnos nem csak ilyen eset van, megesik hogy tényleg vaj van az egyik fél füle mögött és ha az ember érzi ezt, akkor sajnos belenéz a másik személyes dolgaiba.

Fiúk, ha a ti barátnőtök hetente háromszor késő este eljárna "edzeni" úgy hogy nem visz magával edzőcuccot, ti nem esnétek kétségbe? Vagy ha a párotok folyton a mobilját nyomkodná, még akkor is ha veletek van? Ne legyünk álszentek.

Kérdező, te pedig sürgősen ejtsd ezt a témát. Szükséged van neked egy ilyen emberre? Nem érzed megalázónak? Nagyon érdekes, de ezt a "csak a barátaimmal hülyéskedtem" dolgot én is hallottam már. Persze, normális férfiak nem azzal szórakoznak hogy összeülnek és szexüzeneteket küldenek egy csajnak. Ha meg mégis valakinek ez a szórakozása, azt mélyen szánom, szerintem bárhol találsz jobbat.

Ne alázd meg magad ennél is jobban, távozz emelt fővel. Egy ilyen ember nem érdemel meg egy őszinte lányt.

2017. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idióta vagy, ha egy ilyen p0csfejjel maradsz.
2017. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!