Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott arról, hogy szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott arról, hogy szeret de nem tudom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 21:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Megismerkedtem neten egy sráccal, minden nap órákon keresztül beszélgettünk skypeon és lassan beleszerettem. Sokszor szóba jött a szerelem is, mindent elmondtunk egymásnak (vagy legalább is én), majd egyik beszélgetéskor azt monda, szeret. Én meg mondtam, hogy én is őt, de ez megoldhatatlan, másik országban lakik stb.
2014. márc. 5. 21:16
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta, nem gond, szokott Magyarországra járni, jól keres, megoldjuk valahogy. Én 19 vagyok, ő 22 és túl tökéletes, csak nem vettem észre a szerelemtől, hogy milyen tökéletes :( Valahogy folyton veszekedtünk, de olyan jó volt, nem tudom, ez érthető-e? Mármint, hogy jó volt vele veszekedni.

Sokáig beszélgettünk még, kérdezte, leszek-e majd a barátnője stb.

2014. márc. 5. 21:17
 3/9 A kérdező kommentje:

Aztán mondta, hogy el kell mennie valahova 3 hétre, de írni fog.

Nem írt egy hónapig, aztán ráírtam, hogy nem fogok utána loholni, nem vagyok a kiskutyája előtte is sokszor beszéltünk ilyen hangnemben egymással.

2014. márc. 5. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kicsit részleteznéd lehet könnyebben menne. Amúgy az idő egy jó orvosság. Várj majd jobb lesz, addig is foglald el magad valamivel sportolj szórakozz keress másik párt.
2014. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Aztán rámírt, hogy ne haragudjak, remélem, meg tudok bocsátani neki, ő egy s*/gfej null érzelmi intelligenciával.

Kérdeztem, hogy szeretett-e egyáltalán, a válaszából pedig kiderült, hogy nem.

Erre én csak annyit írtam, hogy nem hiszem el, mekkora idióta voltam.

Ez egy hónapja volt, azóta sem tudom elfelejteni, van egy zene, ami rá emlékeztet, mostanában mindig abba botlok bele, nagyon hiányzik annak ellenére, hogy tudom, hogy nem is szeretett.

De akkor miért beszélgetett velem ennyit?

Mit tegyek?

2014. márc. 5. 21:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ennyiben írtam, de a rendszer szerint csúnya szó volt benne és rá nem tudtam jönni, mi az, aztán rájöttem, hogy a s*/ggfej volt :P
2014. márc. 5. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát bocsi korán olvastam... mint mondtam az idő meggyógyítja, de ebből vond le a tanulságot ne neten ismerkedj, hanem a valóságban.
2014. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na jó akkor én vagyok az első kettő mégegyszer :D bocsi de most olvastam el a teljes story-t. 1 Figyi ha egy hónapig nem ír akkor valszeg (bocs ez az igazság) tesz rád nagy ívben. Szóval csak talomban tart. 2. Távkapcsolat sztem azért nem jó mert az ember könnyen hoz olyan döntést a kapcsolatért, amit később megbán. 3. Szerintem felejtsd el. (Mint mondam már megint :D ) Idők múltán jobb lesz. 19 vagy fiatal előtted az élet , majd lesz másik. Na így összefoglalva. :) Fel a fejjel! Legközelebb figyelj hogy elkerüld az ilyeneket.
2014. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom, csak annyira fáj, mert azt hittem, tényleg igaz és még most is folyton eszembe jut...
2014. márc. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!