Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfelejteni őt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni őt? Vagy mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
17/Lány vagyok. Több mint 1 éve megismerkedtem egy kedves,aranyos fiúval. Már akkor is több volt köztünk,mint barátság. Tudni kell, hogy mi tiltottak vagyunk egymás számára. Azóta sok minden történt.pl.letíltot 2 hónapra facebookról azzal az indokkal,hogy nem bírja ezt a helyzetet és el akar felejteni. De egyikünk sem bírta a másik nélkül. 1 éve tart ez a helyzet. Eközben néha tényleg nem értem, mert egyik nap mindent megtesz értem és a veszéllyel is szembenéz, a másik nap meg olyan mintha el is felejtett volna engem. Vagy arra vár, hogy néha én kezdeményezzem?? pedig nem egyszer mondtam el neki,hogy mennyire szeretem. Próbáltam már elfelejteni,de nem tudom kiverni e fejemből. Mit tegyek vagy hogy felejtsem el?

2014. febr. 14. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
miért vagytok tiltva?
2014. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem magyar. :( Hiszen én magyar vagyok, ő pedig török.
2014. febr. 14. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
hogy érted,hogy tiltva vagytok? ugye nem vagytok unokatestvérek?
2014. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és azzal mi a baj,hogy török?
2014. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem az unokatestvérem. Én magyar vagyok, ő pedig török.
2014. febr. 14. 17:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Törökországban él.
2014. febr. 14. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom hogy ne folytasd.

Nem tudod igazán megismerni, és rettentő kicsi az esély hogy találkozzatok ebbe a korba még. Itthon is lehet találni fiúkat, csak akarni kell. :)

2014. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom,de nehéz...Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 14. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!