Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk! Mi az amit "elvartok"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mi az amit "elvartok" egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Es most kerlek mindent irjatok le, testi es szexualis teren is. Kort is irjatok melle, kerlek.
2017. ápr. 29. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Sör mindég legyen! :D
2017. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Első válaszoló mindent leírt!
2017. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem várok el semmit. Mit kéne mégis elvárni? szexuális téren meg pláne max annyi hogy legyen nyitott új dolgokra ne erőltesse mindig a szexet..stb test téren meg mindegy a lényeg hogy legyen velem egymagas,vagy lapos hasa legyen vagy kicsi pocakja mert azt szeretem. 20/F
2017. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Eloszor is amit elvarok, tok alap szerintem legalabbis lelkileg. Legyen: oszinte, tiszteljen, kepes legyen ertem aldozatot hozni, figyelmesseg, es nem art ha szeret is de ezt nem lehet elvarni ez nem tartozik ide. Nekem olyan szemelyisegu lany kellene aki nem otthon ul egesz nap, toleralja azt hogy en mindig mennek valahova, mindenkeppen legyen humorerzeke ami picit hasonlo az enyemhez, romantikus tipus reven romantikus baratnot is szeretnek akiben van ambicio es kisse az atlagtol eltero gondolkodasmod. Mivel en egeszsegesen elek es sokat sportolok hasonlora szeretnem nevelni ot is ha meg nem lenne ilyen :) Nem kell, hogy szuper intelligens legyen vagy minden letezo temarol lehessen vele beszelgetni, a lenyeg hogy a lelkembe lasson. De nem artana mar egy olyan lanyt osszeszednem akinek helyen van az onbizalma es nem egy kis ovodas mimoza :) Es meg foznie sem kellene tudnia azt ugyan is nagyon szeretek :)


Kulsore: Nekem nagyon szep csajok tetszenek altalaban szoval ha megtetszik akkor jo ha nem akkor ugysem lesz semmi ez annyira relativ. De tegyuk fel tetszik kulsore akkor tok alap, hogy apolt legyen es igenyes. Ebbe ugy minden benne van. Nekem tetszeni szokott ha mer extravagansabban oltozkodni de a noiesseg hataran belul, es engem vonz mindig amikor valaki ilyen nagyon noies, akar mozgasra beszedre vagy stilusra. Hosszu haj szinten elony, vekonyabb kecses alak is de a masik zsanerem a nagyobb cici nagyobb kerek popsi kis hasival :) Az is meg okes de azert kover ne legyen akkor mar inkabb sovany.


Szexben? Hat ez nem lesz nagy lista :D Lehetoleg legyen olyan aktiv mint en bar ha szeretjuk egymast szerintem alap a kolcsonos kivanas es a sok szex. Ha nem ilyen tipus akkor is hagyja magat ha en kivanom Ot nagyon, mert szornyu erzes amikor valaki nem hagyja, hogy vele legyek. Meg egy alap szintu kiserletezgeto kedv es kis huncutsag sem art, ne mondjon mindenre nemet :) Ennyi.


20/f voltam

2017. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Ha valakivel összejövök, az alap hogy tetszik, ezért nem írom le, hogy külsőre milyen legyen. Meg ez amúgy se így működik hogy írok egy listát, aztán pipálom a pontokat, és ha minden megvan, akkor tetszik, ha nem akkor meg nem.

Első és legfontosabb: Tiszta szívéből, feltétel nélkül csak engem szeressen. Enélkül reménytelen az egész.

16 év alattival nem állok szóba, de a legjobb lenne ha velem egyidős lenne.

Adjon magára, ne hanyagolja el magát, legyen igényes. (Ez nem azt jelenti hogy öt kiló sminknek kell rajta lennie.)

Lehessen vele beszélni bármiről, ha úgy adódik lehessen vele hülyéskedni, kicsit akár piszkálódni is, de ha olyan a helyzet akkor komolyan is lehessen vele beszélni. Legyenek olyan dolgok ami mindkettőnket érdekel. Érdeklődjön a világ dolgai után, egy bizonyos tájékozottsága legyen. Legyen valami elképzelése arról, mit akar kezdeni az életével. Nem kell nagyon jó tanulónak lennie, de azért egy 4-es átlagot egy nem teljesen buta és lusta ember simán össze tud szerintem hozni. De a másik véglet se legyen, ne legyen stréber aki már középiskolásként napi 12 órát tanul, és semmi mást nem csinál.

Szintén fontos hogy ha bármilyen problémája van (akár velem, akár mással), mondja el, ne köntörfalazzon, ne tegyen kétértelmű utalásokat, és főleg ne hazudjon.

Én kicsit introvertáltabb típus vagyok, néha igénylem az egyedüllétet, egy-egy nyugisabb napot, nagy tömeget, hangos helyeket (pl. diszkó) pedig messziről kerülök, ezeket tartsa tiszteletben.

Vállaljon fel mások előtt. Fogadja el a barátaimat (nincs belőlük olyan sok, mármint igazi barát, és nem csak haver), és legyen velük normális viszonya. (minimum köszönőviszony) Szülőkre ugyanez érvényes.

Rendszeresen legyünk kettesben (nem a szex miatt).

Rendszeresen szexeljünk (nem kell 0-24-ben, de azért heti 2-3 alkalom nagyon alap, annál csak több legyen.). A kölcsönös orál sztem alap (nyelnie nem kell, ha nem akarja), és egy 4-5 póz minimum legyen amiben csináljuk (nem feltétlen mindegyikben minden egyes alkalommal persze), ne mindig misszionárius:D A menstruációs időszak alatt is elégítsen ki, legalább egyszer. Az anál nem vonz, azt nem baj ha nem akarja. (De ha nagyon akarja, nem vagyok semmi jónak az elrontója.:D) Legyen nyitott az újdonságokra, és legyenek neki is ötletei hogy hogyan csináljuk. Minél bevállalósabb, annál jobb.:D Kezdeményezze ő is néha a szexet, ne én nyaggassam mindig hogy dugjunk. Legyen spontán, ha ott az alkalom, és kívánjuk egymást, akkor tegye szét a lábát, akkor is ha aznapra nem feltétlen volt tervezve szex. Ne legyen szégyenlős. Ha együtt vagyunk, akkor tetszik, és az ő teste lesz nekem a legszebb a világon, az esetleges apróbb hibákkal együtt, nincs mit szégyellnie.:) Értse meg ha esetleg éppen nem kívánom a szexet, ne kezdjen el egyből azon gondolkodni hogy már nem is szeretem, megcsaltam meg hasonlók. Ja és a kapcsolat elején ne várasson sokáig, ami az első szexet illeti. Nem kell az első randinak egyből az ágyban végződnie, de 1 hónap után már petting minimum, és 2 hónapnál tovább nem akarok várni a behatolással sem, szerintem egy kapcsolatban igenis fontos a szex.

Talán ennyi amit "elvárok" úgymond, remélem nem sok.:D Ezen felül van pár extra pont, pl. ha jól főz, az átlagnál jobb valamilyen tevékenységben (pl. sport, tanulás) de ez már nem "elvárás" úgymond.

Bocsánat ha kicsit csapongó a gondolatmenetem, de próbáltam mindent leírni, és volt ami utólag jutott eszembe. Ez a valóságban természetesen nem így megy, hogy előveszem ezt a listát és csekkolom hogy minden megvan-e, de szerintem ezek azok a dolgok, amit (nagy részét nem feltétlen tudatosan) végiggondolok. És amit leírtam, magamra nézve igaznak gondolom, tehát szerintem nem irreális elvárás.:) 18/F

2017. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Annyit kihagytam hogy ne cigizzen, ne drogozzon, és alkoholt se fogyasszon rendszeresen, ha fogyaszt néha, akkor is csak mértékkel. 16:27-es voltam.
2017. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a reszletes valaszokat! :)
2017. ápr. 29. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Miért kellett lepontozni a válaszomat? Mi nem volt benne hasznos? #5 (és #6) voltam.
2017. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!