Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van még mindig kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még mindig kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik nekem. Kapcsolatban van egy fake csajjal 2015 óta. Szerintetek miért nem törölte?
2017. ápr. 16. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy tetszik neked? Csak mert csodát ne várj ha nem teszel semmit.Beszélgess vele ismerd meg jobban és majd rá jön ő is.
2017. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk de nem tudja h tetszik nekem, nem tudom hogy kezdjek vele beszélgetni .
2017. ápr. 16. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez a fiú tényleg érdekel próbálj meg vele valahogy kapcsolatot teremteni , anélkül nem fog menni.
2017. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) megpróbálok vele beszélni.
2017. ápr. 16. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!