Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, de körülbelül a kapcsolat eleje óta hazudik, és nem tartja a szavát. A kapcsolat fele óta elkezdett szidni és néha-néha ütni is, és mindent rám fog, hogy az én hibám. A legkisebb dolgon is felhúzza magát sokszor, és sokszor egy fél nap megy el azzal, hogy nem ír, vagy flegmázik. Hozzám vágta, hogy pasizott múlthét szombaton, amikor "miattam" összevesztünk. Mivel sokszor hazudott, mondtam, hogy nehezen bízok meg benne, de hozzám vágja, hogy egy k**nak nézem? Ugye a szomszéd városban lakik, ezért gyakran dönt úgy, hogy most ő haza megy, mert az anyja azt mondta, hogy kötelező. Itt is lebuktatta magát. Sokszor csak úgy eltűnik órák hosszára, és mintha semmi nem történt volna, elmondja hol volt, de élőben tagadja, és mást mondd. Sorolhatnám még. Nem tudom elhagyni, pedig már páran leszidtak azért, hogy ne legyek már ilyen.. miért nem tudom?

17F/16L



2017. márc. 27. 23:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amikor beértem a suliba, állandóan csak mellettem volt szünetekben, kereste a társaságomat.. ez miért jó, hogy ezt csinálja, és utána nyalizik?
2017. márc. 28. 15:24
 12/17 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy szakitani fogsz vele,ha nem hagyja ezt abba. Ha ez se segit akkor tenyleg szakits vele. Jobbat erdemelsz
2017. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Tele a világ normális lányokkal, ne akadj le egy ilyen hisztis libánál.

Lehet, hogy nehéz, és nem akarod, de az lenne a legjobb ha szakítanál vele. Ne reméld, hogy megváltozik, ha sikerülne is egy kicsit, szép lassan újra olyan lenne amilyen. Légy tökös és dobd a csajt, az lenne a legjobb, neked is és neki is, így talán észre venné magát.

2017. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ne légy már ennyire szerencsétlen b*zdmeg

Hagyd ott,nemlátod,le se szar....

Istenem,hogy lehetsz ennyire....

Majd találsz mást,hidd el.

2017. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Reggel átjön, minden jól indult. Látja, hogy bajom van és felhúzta magát.

Út közben is ment a rossz kedv. Szünetben átmentem hozzá, és a telefonját bújta, és nagyon dugdosta.


Hazafele jövet elmondtam neki, hogy megtetszett egy másik csaj, de hamar kiábrándultam belőle és hogy elegem van belőle. Felhúzta magát, és végig harapott, ütött. Dögölnék meg, nyomorék vagyok, és egyéb dolgokat kiabált.

Majd hazament, és azt írta: ma már többet nem lépek fel, szijaa, szeretlek.


Túl gyanús. Régen mondta, hogy sokáig marad, ha későn sötétedik, de minél hamarabb otthon akar lenni, sokszor lelép, nem ír. Amikor nem akarom, hogy hazamenjen, idegbeteg. Most mi az, hogy nem lép már fel ma?


Amikor ma mentünk a buszhoz, nem akarta lekésni. A busz előtt közvetlen megkért, hogy keressek rá, hogy lesz-e baja, ha szexel úgy, hogy megvan neki. Mondom neki, hogy talán akarja most csinálni velem, vagy miért kért meg rá? Mondja: á, semmiért. Nem akarok. Na de siessünk.

2017. márc. 29. 19:52
 16/17 anonim válasza:

Ne haragudj, de nemcsak a barátnőd viselkedése nem normális, a tied sem az. Épeszű ember már rég ott hagyta volna és nem engedné, hogy ezt csinálják vele. Egyébként a kommentjedid volt egy olyan megérzésem, hogy a barátnőd megcsal téged, és lám, szerintem az utolsó kommented alapján ez be is bizonyosodott. Javaslom neked, hogy hagyd el őt minél hamarabb, mert aztán csak neked lesz rossz. Véleményem szerint nen lesz hosszútávú ez a kapcsolat és előbb vagy utóbb, de ő hagyna el téged.

Nem is értem, miért van még veled, ha ekkora r**anc (bocsi a kifejezésért, de ezt gondolom).

2017. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ennyit ért a nagy 'örökre'. Nem az a célja, hogy én szakítsak vele?

Egy kamu fb-je van, rajta kaptam az exével beszélni. Utána én vagyok a hibás, plusz még hazudott is.

2017. ápr. 2. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!