Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmet zavarják a barátaim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet zavarják a barátaim?

Figyelt kérdés

Na szóval, van a barátnőm. Olyan suliba jár ahol kb a tanulók 80%-a srác. Kb a barátai 90%-a srác, ami úgy azt jelenti hogy ha bemegyek a suliba hozzá, kb 10 srác állja körbe. Picit zavar de nem foglalkozok vele.

Aztán vagyok én, aki közgázos gimibe jár, na itt kb a lányok vannak jó nagy többségben. Ketten vagyunk fiúk az osztályba csak a másik az ilyen szobanövény feeling vagyis elvan nem szól senkihez. KB az összes barátom lány és ott engem állnak körbe.

Kifejezte ezügyben a nemtetszését elég rendesen, aztán én meg kifejeztem azt h az nem tetszik h mindig srácok veszik körül. Erre megsértődött hogy ők csak barátai... Nekem is...


2016. dec. 21. 10:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem jogos a sértődése...
2016. dec. 21. 10:48
 2/8 A kérdező kommentje:
Fuu inkább én lehetnék megsértődve, azok a srácok mint szinglik, itt meg kb a barátaim 25%-a szingli csak...
2016. dec. 21. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Mind a ketten jogosan vagytok féltékenyek. Ez természetes dolog. De ahelyett h itt dühöngsz menj és beszélj vele.A barátnőd féltékeny típus. Ha a helyében lennék én is ezt csináltam volna,mert ő nem vette észre magát. És azért nem gondolta h féltékeny lehetsz mert ő tényleg csak barátokként tekint azokra a srácokra. És meglepődött h te is szt érzed amit ő. Féltékenységet. Most azon agyalhat h nem is adott rá okot mert nem úgy tekint azokra a fiúkra. Szóval beszéljétek meg nyugodtan ketten ezt a dolgot. Ha szereted beszélj vele. Tudom h furák vagyunk mi lányok de sokszor fordítva működünk.
2016. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyerekesen viselkedtek.
2016. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja igen. Szóval gondolj bele. Te azt gondolod h jogosan sértődtél meg. De ő minek nem gondolhatja ezt. Téged is egy csapat vesz körül,csak lányban. És mit számít h 25% szingli. Ha az ő baráti körének lenne 25%-a szingli téged is zavarna a dolog akkor is. Neh félre érts nem akarom a lányt védeni. Nem. Mert itt mindketten hibásak vagytok,h ilyen butaságon összevesztek. Szóval mégegyszer mondom h beszélj vele. Tedd félre a sértődöttséget. És beszéljétek meg a dolgot.
2016. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat mind a ketten jogosan vagytok megsertodve de en akkor is a baratnod mellet allok ki.. es magam sem tudom miert:DD De most gondolj bele, o fiukkal van korulveve, azok a fiuk valoszinuleg ugy tekintenek ra mintha a hugicajuk lenne erted, te meg lanyokkal es hat itt nem lehet nagyon ertelmes erveket felhozni, peldaul hogy de mintha te a "battyuk lennel" ez azert hulyen hangzik erted.. *magyarazas otos*

Amugy meg mindketten hulyek vagytok hogy ezen veszekedtek, egymast valasztottatok nem?.. Te nem hiaba vagy vele es nem egy lannyal azok kozul, es o nem hiaba van veled. Szoval ezen nem eri meg vitatkoznotok mert hulyeseg es addig nem fog valtozni eza helyzet amig nem vegeztek a sulitokban. Elkell fogadni.

2016. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen,jogos a kiakadásod. én is ilyen lennék a helyedben. írj rám és megvigasztallak cukorborsóú
2016. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hmm, én már próbáltam vele beszélni, de megkaptam hogy barátok, jó sulit váltott meg minden kellenek barátok. Mind kiéhezett 16-17 éves srác, mert kb 3nak van max barátnője.

Na én már 3 éve itt vagyok és a 3 év alatt egyikkel sem kerültem közelebb kapcsolatban.

ÉS talán amit nem mondtam el sem. MIkor hívtam hogy talizzunk beszólt a telefonban hogy "most nem érünk rá" egy srác hangja. Aztaan srácokkal mentek a dohányboltba vagy négyen vele együtt. Én meg megkértem a barátaim(7-8 lányt az osztályból akivel beszélgetünk), hogy menjünk már el a suli melletti kávézóba hátha összefutok vele. Ez végül így is lett mert suliból kifelé mindig arra mennek. És látott is mindent.

Aztán mielőtt délután "összevesztünk" megemlíti hogy a srácok szerint megcsalsz meg minden. Kb barátnőm nálunk nem téma csak most h így fa**kodik. De kb én állandó téma vagyok a féltékeny pcs*knél.

6# Nah, te tuti lány vagy. Az összes válasz oké, de ez nagyon szúrja az oldalam. Lehet nincsenek lány barátaid, de mindegyik hugom néven van messengeren. Én nekik meg bátyusféle. Ez meg nem válasz hogy ezért állsz ki mellé. Kb azoknak a srácoknak a fele csak azért van vele h összejöjjön vele. Szűz p*cs*k mind.

2016. dec. 21. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!