Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért jó, ha mások a barátnőme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó, ha mások a barátnőmet inzultálják? 14/f

Figyelt kérdés

Igazándiból nem érdekel, nem is reagálok az ilyenekre, csak az egyik lány olyat mondott, hogy ez most komoly hogy együtt vagyunk vagy csak hülyéskedek vele?

Egy másik lány meg hogy a barátnőm fiú vagy lány vagy csak egy lúzer?


Most nem nagyzolni akarok meg semmi, de sokan mondták, hogy én mondhatni átlagfeletti vagyok és szerintem ezért vannak így kiakadva, hogy nem egy agyonsminkelt plázacica barátnőm van. Egyszerűen nekem nem az olyanok kellenek, mert akárhány ilyen lánnyal beszéltem, a legtöbbjük kb írni sem tudott normálisan, meg annyira buták voltak, hogy az már fáj.. Persze lehetnek kivételek, szóval nem általánosítok, csak én ilyenekkel találkoztam.

Lehet, hogy a barátnőm nem rájuk hasonlít, de nekem tetszik és nekem szép, szerintem ez a lényeg.. Kb akik beszólogattak lehet kívülről szépek, de belülről csak egy nagy űr tátong.


Ez most komolyan mire jó? Hiába nem reagálok, mégis valahol zavar és bánt, mert nem hiszem el, hogy az embereknek nincs jobb dolguk, mint más kapcsolatát degradálni..Nincs kedvem nekiállni velük veszekedni sem, mert nem éri meg, hogy ilyen emberekkel vesztegessem az időmet. Meg feleslegesen idegesíteném fel magam. Csak nem tudom miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni...


2016. dec. 9. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek az igazi rossz emberek. Nekik ez a jo ha masokat gunyoljak es azt hiszik hogy ezzel ok jobbak. Ne foglalkozz veluk. Sok boldogsagot
2016. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zedricht ***** válasza:

Inkább legyél együtt a normális barátnőddel mint ilyen van testem de agyam nincs lányokkal :D

16F

2016. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval a köznép szerint csúnya a barátnőd, de te helyes vagy? Miért tartják annak? Az arca ronda, ápolatlan, kövér, vagy miért? Csak érdekel, mert én is hasonló cipőben járok, mint a barátnőd.
2016. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Irigylik a barátnődet! Nem kell velük foglalkozni. Én lány vagyok és nálam az a helyzet, hogy engem mondanak szépnek a barátomat pedig csúnyának. Fél év után felhagytak a piszkálódással mert látták hogy egyikünket sem érdekel a véleményük! 3 éve vqgyunk eggyütt 15/L
2016. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!