Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám kiengesztelni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiengesztelni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A sztori röviden az, hogy hazudtam neki egy dologban, már nem először, és nagyon megjegyezte, de megbocsátott. Azt mondta hogy most az én dolgom hogy kiengeszteljem, meg hogy bebizonyítsam, hogy megbántam és nem fogom megcsinálni többször. Eltelt pár nap minden jó volt, de elkezdett nőni a feszültség. Egyszer csak azt írta hogy "ez így nem működik jól, oldjuk meg, mert nem tudok úgy viselkedni veled mint azelőtt...és ez nem az én feladatom megoldani"

Én próbálkozok mindennel, elviszem ide-oda, kedveskedek neki, meglepem stb. de nem használ.

Nagyon tanácstalan vagyok. Mivel tudnám kiengesztelni vagy jóvá tenni a hibámat?

Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni.

F/18


2016. aug. 15. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
👉👌
2016. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, ezt kifelejtettem... az a helyzet hogy az se az igazi már. mindig van valami baj vagy nem elég jó vagy ilyesmi...
2016. aug. 15. 23:56
 3/7 RarityLuv ***** válasza:
100%
Ez attól függ, mekkora és milyen jellegű volt a vétked. Egy hatalmas hiba kiengeszteléséhez (amit nem mellesleg többször is elkövettél) nem lesz elég egy szál rózsa és egy doboz bonbon. De egyáltalán. Ehhez hosszabb idő kell, nem tudod egyik pillanatról a másikra kiengesztelni. Meg kell mutatnod neki, tényleg, igazán szereted. Ilyen esetekben a tárgyi ajándékok nem jelentenek semmit sem. Inkább a lelkére kellene hatnod. Beszélgess vele, és teremtsetek olyan emlékeket, amelyek pozitívabbak, és erősebbek ennél. De mindezt úgy, hogy ne legyen túl feltűnő, és ne látszódjon úgy, hogy neked ez hatalmas fáradalmakat jelent. Legyen természetes. Ehhez idő kell, sok szerencsét :) Majd írd meg, beváltak-e a tanácsok.
2016. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Az szopi. Akkor vegyél neki valami drága cuccot, a csajokat az hozza lázba igazán.
2016. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az első és harmadik válaszoló (gondolom ugyanaz volt) nem hiszem hogy elmúlt 13 éves.. vagy legalábbis azon az értelmi szinten van :D
2016. aug. 16. 00:05
 6/7 A kérdező kommentje:
a másodiknak köszi a választ!:)
2016. aug. 16. 00:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az hatna ha egyszerűen lehívod..veszel neki 1 szál rózsát és a szemébemondod, hogy sajnálom kicsim..nem így akartam tudod h szeretlek stb....
2016. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!