Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan rángassam ki a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rángassam ki a barátnőmet a problémáiból?

Figyelt kérdés
Na hat ez egy kicsit hosszu lesz viszont tenyleg komoly valaszokat szeretnék.Barátnom egyetemista en meg gimis vagyok.Jogasz akart lenni de ez kulonbozo indokokbol nem jott ossze,mert muszaj volt megvaltoztatni a sorrendet.Es igy most olyan szakon van amit nem igazan akart mert gyerekkora ota jogasz akart lenni,pontja is boven meglett volna.Es kozben mar lassan 3 honapja egyutt vagyunk,de meg mindketten szuzek vagyunk.Eddig azert nem fekudtunk le mert,nem allt keszen lelkileg.Most eljutottunk arra a pontra h megbeszeltuk h keszen all es holnap belecsapunk a lecsoba.Aztan most igy egyetemen elott 1 hettel rajott h o ezt nagyon utalni fogja ezt a szakot es fel evig smig nem lephet ki addig minden napjat utalni fogja.Es a csaladja baratai es amit en mondunk neki is leporog rola.Nem tudom mit mondjak neki mert nagyon melyponton van es emiatt azt mondta mar nem is szeretne elvesziteni holnap.Nem is ez a bajom persze ennek sem orulok,mert keszen alltunk mar ra de en varok szivesen mert szerelmes vagyok nem ezert vagyok vele egyutt.Viszont az annal jobban zavar,hogy nem tudom mit mondjak mit csinaljak vele hogy kirangassam ebbol es ujra vidaman lassa a dolgokat.Holnap megyek hozza mit csinaljak milyen programot mit mondhatnek amivel segithetek neki?Egyebkent azt mondta ertekeli a segitsegem,de ezt most magaban kell lerendezni,ugyanakkor megis ugyerzem tennem kell valamit.
2016. aug. 30. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom mindannyian ugyanazt mondjátok neki, és ezért nem tűnik fel neki hogy te igazán segíteni szeretnél. Soha nem vigasztaltam így. Ahelyett hogy vigasztalok, inkább határozottan megmondom hogy mit kéne tennie, és nem csak a szomorúságot próbálom elkergetni, hanem a megoldást mondom meg neki.

Ez sajnos nem mindenkinél válik be. Van aki megsértődik rajta. De azzal nem fogsz segíteni ilyenkor hogy: "Most gáz, de majd lehet valamikor jó lesz" mert kb ez a vigasztalás.

A lényeg, hogy próbálj meg beszélni vele, és szólni hozzá, ahelyett hogy vigasztalod. 18/f

2016. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te azért akarod kirángatni a problémáiból,hogy minél hamarabb megdughasd...

Iszonyatosan sajnállak,hogy 3 hosszú hónapja együtt vagytok és még nem dugtatok....

2016. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En megmondtam neki,hogy most nem gondolkoznia kene csak hanem kikapcsolni,mert felemészti magát belulrol.Es nem egyaltalan nem megdugni akarom minel hamarabb.Lehet nehez elhinni,de a mi kapcsolatunk nem ezen alapul es en sem az a srac vagyok aki csak arra hajt.Ha akartam volna,korabban lett volna lehetosegem elvesziteni massal egy buliban,de nekem ha regimodian hangzik ha nem fiu lettemre is szerelembol szeretnem elvesziteni.
2016. aug. 31. 07:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!